A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Рішення №1672-2057 «Рішення 13 сесії міської ради»

Кількість переглядів: 97
Скликання: 8 скликання
Сесія: 13 Сесія
Тип документу: Рішення
Дата: 23.12.2021
Номер документу: 1672-2057
Назва документу: Рішення 13 сесії міської ради
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження Програми підтримки діяльності та розвитку комунального підприємства «Центральна міська аптека»Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області на 2022-2024 рр. (0.19 МБ)
 2. Про внесення змін до статуту комунального підприємства «Центральна міська аптека» Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області (0.23 МБ)
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди громадянці Луцишин Оксані Ігорівні (0.12 МБ)
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди громадянину Бербенюку Григорію Васильовичу (0.12 МБ)
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ільницькому Олегу Тарасовичу (0.12 МБ)
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кріпак Марії Миколаївні (0.11 МБ)
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Юзьків Парасковії Миколаївні (0.12 МБ)
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Микуляку Василю Сергійовичу (0.12 МБ)
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гнатюку Василю Михайловичу (0.12 МБ)
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Головатчуку Володимиру Петровичу (0.12 МБ)
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Жирун Парасковії Володимирівні (0.12 МБ)
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Вакулінській Катерині Василівні (0.12 МБ)
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Лисинчуку Михайлу Філімоновичу (0.12 МБ)
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Фицик Тетяні Володимирівні (0.12 МБ)
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Грижаку Василю Васильовичу (0.12 МБ)
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Розметанюку Михайлу Степановичу (0.12 МБ)
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Розметанюку Михайлу Степановичу (0.12 МБ)
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кучері Ніні Михайлівні (0.12 МБ)
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Терлецькому Івану Васильовичу (0.12 МБ)
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Терлецькій Галині Василівні (0.12 МБ)
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Віняр Зорі Михайлівні (0.12 МБ)
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Марковій Зоряні Василівні (0.12 МБ)
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Марковій Зоряні Василівні (0.12 МБ)
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Чернецькій Галині Володимирівні (0.12 МБ)
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гуменюку Олексію Михайловичу (0.12 МБ)
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Дузінкевич Мар’яні Іванівні (0.12 МБ)
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Огородничуку Любомиру Григоровичу (0.12 МБ)
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Мисюзі Оксані Василівні (0.12 МБ)
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Дутці Андрію Богдановичу (0.12 МБ)
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Жидаку Івану Васильовичу (0.12 МБ)
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бундзяк Ганні Василівні (0.12 МБ)
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Атаманюк Оксані Ярославівні (0.12 МБ)
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Атаманюк Оксані Ярославівні (0.12 МБ)
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель споруд ( присадибна ділянка)громадянину Біланюку Володимиру Миколайовичу (0.12 МБ)
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель споруд (присадибна ділянка) громадянці Біланюк Наталії Андріївні (0.12 МБ)
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Біланюк Наталії Андріївні (0.12 МБ)
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель споруд (присадибна ділянка) громадянину Біланюку Миколі Михайловичу (0.12 МБ)
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Гуцул Михайлині Яківні (0.12 МБ)
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Чігуру Юрію Васильовичу (0.12 МБ)
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Атаманюку Михайлу Івановичу (0.12 МБ)
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Стасишин Світлані Василівні (0.12 МБ)
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Цьолик Галині Миколаївні (0.12 МБ)
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Баглаю Богдану Олексійовичу (0.12 МБ)
 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Танасюк Оксані Михайлівні (0.12 МБ)
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Сулимі Василю Васильовичу (0.12 МБ)
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Білуник Наталії Михайлівні (0.12 МБ)
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Ницак Ганні Василівні (0.12 МБ)
 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Доронюку Роману Євгеновичу (0.12 МБ)
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Артиму Ігорю Івановичу (0.12 МБ)
 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Луців Оксані Василівні (0.12 МБ)
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Цуприк Вірі Федорівні (0.12 МБ)
 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Білику Роману Романовичу (0.12 МБ)
 53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Антошківу Василю Івановичу (0.12 МБ)
 54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Дацюку Сергію Ростиславовичу (0.12 МБ)
 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Романишину Дмитру Васильовичу (0.12 МБ)
 56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Микитин Світлані Михайлівні (0.12 МБ)
 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Піварчук Парасковії Іванівні (0.12 МБ)
 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Самуляк Оксані Василівні (0.12 МБ)
 59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Сабат Марії Іванівні (0.12 МБ)
 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Пронюку Андрію Михайловичу (0.12 МБ)
 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Мисак Вікторії Юріївні (0.13 МБ)
 62. Про Програму міграційної політики та здійснення заходів щодо надання адміністративних послуг у сфері громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб на 2022-2025 роки (0.15 МБ)
 63. Про внесення змін до Програми «Духовне життя» на 2021-2025 роки (0.14 МБ)
 64. Про внесення змін до Програми розвитку освіти, фізичної культури та спорту на 2018-2022 роки (0.14 МБ)
 65. Про умови функціонування закладів загальної середньої освіти Тлумацької міської ради (0.14 МБ)
 66. Про затвердження Комплексної програми підтримки та розвитку культури Тлумацької міської територіальної громади на2022-2026 роки (0.22 МБ)
 67. Про затвердження передавального акту Пужниківської гімназії до Королівського ліцею Тлумацької міської ради (0.16 МБ)
 68. Про внесення змін до статуту Тлумацького закладу дошкільної освіти (ясел-садка) «Дюймовочка» Тлумацької міської ради (0.21 МБ)
 69. Про внесення змін до статуту Тлумацького закладу дошкільної освіти (ясел-садка) «Сонечко» Тлумацької міської ради (0.21 МБ)
 70. Про Програму «Захисник Вітчизни» на 2022 рік (0.18 МБ)
 71. Про програму проведення заходів формування підрозділу та штабу району територіальної оборони №1 на 2022 рік (0.16 МБ)
 72. Про затвердження Програми «Охорони навколишнього природного середовища Тлумацької міської ради на 2022-2026 роки» (0.26 МБ)
 73. Про внесення змін до програми фінансової підтримки комунального підприємства «Тлумачкомунсервіс» на2020-2022 роки (0.19 МБ)
 74. Про затвердження Програми «Питна вода 2022-2026 роки» (0.19 МБ)
 75. Про затвердження Програми «Поводження з твердими побутовими відходами в Тлумацькій міський раді на 2022-2026 роки» (0.27 МБ)
 76. Про Програму благоустрою населених пунктів Тлумацької міської ради на 2022- 2026 роки (0.17 МБ)
 77. Про затвердження Програми утримання об’єктів та майна комунальної власності Тлумацької міської територіальної громади на 2022 рік (0.19 МБ)
 78. Про Програму по забезпеченню пожежної безпеки Тлумацької міської територіальної громади на 2022 рік (0.19 МБ)
 79. Про затвердження місцевої цільової Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2022-2024 роки (0.24 МБ)
 80. Про Комплексну програму соціального захисту населення Тлумацької міської ради на 2022 – 2024 роки (0.25 МБ)
 81. Про затвердження Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради в новій редакції (0.19 МБ)
 82. Про Програму розвитку місцевого самоврядування на 2022 рік (0.2 МБ)
 83. Про затвердження Антикорупційної програми виконавчого комітету Тлумацької міської ради Івано-Франківської області на 2022-2025 роки (0.2 МБ)
 84. Про Положення про міську премію імені Івана Макуха (0.17 МБ)
 85. Про бюджет Тлумацької міської територіальної громади на 2022 рік (0.62 МБ)
 86. Про затвердження плану роботи Тлумацької міської ради на 2022 рік (0.18 МБ)
 87. Про умови оплати праці міського голови та працівників апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради (0.16 МБ)
 88. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області на 2022 рік (0.16 МБ)
 89. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Тлумацької міської ради в новій редакції (0.2 МБ)
 90. Про звіт керівника комунального підприємства «КРГ «Нептун» з фінансово-господарської діяльності підприємства (0.16 МБ)
 91. Про затвердження змін до фінансового плану КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» Тлумацької міської ради за ІV-й квартал 2021 року (0.21 МБ)
 92. Про затвердження проекту фінансового плану КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» Тлумацької міської ради 2022 рік (0.26 МБ)
 93. Про звіт директора КП «Тлумачкомунсервіс» з фінансово-господарської діяльності підприємства (0.16 МБ)
 94. Про встановлення форм для розрахунку тарифів на послуги КП «Тлумачкомунсервіс» (0.45 МБ)
 95. Про затвердження переліку адміністративних послуг (0.4 МБ)
 96. Про звіт постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій (0.16 МБ)
 97. Про звіт постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустрою (0.16 МБ)
 98. Про представлення на присвоєння почесного звання України «Мати – героїня» (0.16 МБ)
 99. Про представлення на присвоєння почесного званняУкраїни «Мати – героїня» (0.19 МБ)
 100. Про затвердження протоколів проведення електронних аукціонів з оренди комунального майна (0.16 МБ)
 101. Про закріплення майна на праві оперативного управління за Тлумацькою дитячою музичною школою Тлумацької міської ради (0.16 МБ)
 102. Про припинення права оперативного управління на майно КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» та закріплення майна на праві оперативного управління за Нижнівським ліцеєм Тлумацької міської ради (0.16 МБ)
 103. Про внесення змін до переліку першого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду на аукціоні (0.16 МБ)
 104. Про виключення об’єкту оренди з Переліку другого типу об’єктів, що перебувають у комунальній власності (0.16 МБ)
 105. Про закріплення майна на праві оперативного управління за відділом освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради (0.16 МБ)
 106. Про закріплення майна на праві господарського відання за КП «Тлумачкомунсервіс» (0.16 МБ)
 107. Про затвердження положення про пожежну дружину добровільної пожежної охорони Тлумацької міської ради (0.17 МБ)
 108. Про Програму ремонту комунальних доріг на території Тлумацької міської ради (0.17 МБ)
 109. Про звернення Тлумацької міської ради (0.16 МБ)
 110. Про звернення Тлумацької міської ради (0.16 МБ)
 111. Про звернення Тлумацької міської ради (0.19 МБ)
 112. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Тарасівка, вул. Жураки (0.16 МБ)
 113. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Прибилів вул. Б. Хмельницького (0.16 МБ)
 114. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.16 МБ)
 115. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Тлумач вул. Башта (0.16 МБ)
 116. Про внесення змін до генерального плану території суміщеного з детальним планом території (ДПТ) в с. Діброва (0.16 МБ)
 117. Про затвердження «Детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд вул. Центральна, с. Гончарівка» (0.16 МБ)
 118. Про затвердження «Детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд вул. Л. Українки, с. Гринівці» (0.16 МБ)
 119. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці К (0.12 МБ)
 120. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 121. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Кузіву Петру Степановичу (0.13 МБ)
 122. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Драгомирецькій Марії Михайлівні (0.12 МБ)
 123. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Драгомирецькій Марії Михайлівні (0.12 МБ)
 124. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 125. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Бандурак Ганні Петрівні (0.13 МБ)
 126. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 127. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Дзьобі Роману Васильовичу (0.13 МБ)
 128. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Р (0.12 МБ)
 129. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 130. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Котерлині Михайлу Михайловичу (0.12 МБ)
 131. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Д (0.12 МБ)
 132. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Г (0.12 МБ)
 133. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 134. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 135. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Кирик Ганні Василівні (0.12 МБ)
 136. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 137. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 138. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Кікцю Борису Ярославовичу (0.12 МБ)
 139. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 140. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Цуркану Василю Васильовичу (0.13 МБ)
 141. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 142. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Матіїшину Миколі Мироновичу (0.12 МБ)
 143. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці С (0.12 МБ)
 144. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Продан Марії Василівні (0.12 МБ)
 145. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.12 МБ)
 146. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Гуцул Михайлині Яківні (0.12 МБ)
 147. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Атаманюку Михайлу Івановичу (0.12 МБ)
 148. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 149. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 150. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для веде (0.13 МБ)
 151. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Т (0.13 МБ)
 152. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Рибак Світлані Іванівні (0.13 МБ)
 153. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Паньківу Василю Михайловичу (0.12 МБ)
 154. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 155. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Янюку Василю Михайловичу (0.13 МБ)
 156. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Атаманюк Катерині Василівні (0.13 МБ)
 157. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 158. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 159. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для веден (0.13 МБ)
 160. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Худицькій Любові Степанівні (0.13 МБ)
 161. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці К (0.13 МБ)
 162. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Кафтану Василю Ярославовичу (0.13 МБ)
 163. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці К (0.13 МБ)
 164. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Кузишин Марії Михайлівні (0.12 МБ)
 165. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Кузишин Марії Михайлівні (0.12 МБ)
 166. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Райляну Івану Івановичу (0.12 МБ)
 167. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.13 МБ)
 168. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.12 МБ)
 169. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 170. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці П (0.12 МБ)
 171. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Паливоді Галині Іванівні (0.12 МБ)
 172. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 173. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці М (0.12 МБ)
 174. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Дум’як Ганні Петрівні (0.12 МБ)
 175. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Дум’як Ганні Петрівні (0.12 МБ)
 176. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Барабан Катерині Михайлівні (0.13 МБ)
 177. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Маланчуку Івану Васильовичу (0.13 МБ)
 178. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Ровенко Парасковії Михайлівні (0.12 МБ)
 179. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Павлюк Надії Іванівні (0.13 МБ)
 180. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Ковбас Марії Іванівні (0.13 МБ)
 181. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Лисачинській Марії Василівні (0.11 МБ)
 182. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Поптик Марії Дмитрівні (0.13 МБ)
 183. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Гарасимчуку Михайлу Івановичу (0.13 МБ)
 184. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Лещуку Михайлу Івановичу (0.11 МБ)
 185. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Гондюк Оксані Ярославівні (0.11 МБ)
 186. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Гринів Ірині Богданівні (0.11 МБ)
 187. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Боднарчук Парасці Петрівні (0.11 МБ)
 188. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Павлюк Марії Іванівні (0.11 МБ)
 189. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Змолінській Ользі Миколаївні (0.11 МБ)
 190. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Вінтоняк Наталії Петрівні (0.11 МБ)
 191. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Карабіну Михайлу Дмитровичу (0.11 МБ)
 192. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Білунику Петру Михайловичу (0.11 МБ)
 193. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Гуцуляку Івану Івановичу (0.11 МБ)
 194. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Барчук Марії Іванівні (0.13 МБ)
 195. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Миринді Марії Миколаївні (0.11 МБ)
 196. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Миринді Марії Миколаївні (0.11 МБ)
 197. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Михайленко Марії Василівні (0.13 МБ)
 198. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Михайленко Марії Василівні (0.11 МБ)
 199. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Рибаку Михайлу Васильовичу (0.13 МБ)
 200. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Рибак Марії Михайлівні (0.11 МБ)
 201. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Сороці Марії Миколаївні (0.11 МБ)
 202. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Семківу Василю Михайловичу (0.13 МБ)
 203. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Присяжнюк Любові Ярославівні (0.11 МБ)
 204. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Нищук Марії Василівні (0.13 МБ)
 205. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гайдайчуку Миколі Михайловичу (0.11 МБ)
 206. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Кузишину Івану Івановичу (0.11 МБ)
 207. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Мелінишину Василю Васильовичу (0.11 МБ)
 208. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Кучеренко Марії Петрівні та Прокіпчук Оксані Пет (0.11 МБ)
 209. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Соловей Ганні Дмитрівні (0.11 МБ)
 210. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Боднарчук Наталії Василівні (0.11 МБ)
 211. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Громадюк Марії Миколаївні (0.11 МБ)
 212. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Остапчуку Василю Дмитровичу (0.11 МБ)
 213. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Остапчуку Василю Дмитровичу (0.13 МБ)
 214. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Цюпі Ганні Василівні (0.11 МБ)
 215. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Трачу Івану Івановичу (0.11 МБ)
 216. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Козаку Ярославу Йосиповичу (0.11 МБ)
 217. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Тимофійчук Марії Юріївні (0.11 МБ)
 218. Про передачу земельної ділянки частки (паю) у власність громадянину Матійчуку Івану Михайловичу (0.11 МБ)
 219. Про передачу земельної ділянки частки (паю) у власність громадянці Шмирко Надії Василівні (0.11 МБ)
 220. Про передачу земельної ділянки частки (паю) у власність громадянці Шмирко Надії Василівні (0.13 МБ)
 221. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Поцулі Мирославі Михайлівні та Салажин Наталії М (0.11 МБ)
 222. Про передачу земельної ділянки частки (паю) у власність громадянці Борецькій Марії Михайлівні (0.11 МБ)
 223. Про передачу земельної ділянки частки (паю) у власність громадянці Борецькій Марії Михайлівні (0.11 МБ)
 224. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Мосорин Василю Михайловичу та Нагірній Наталії В (0.11 МБ)
 225. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Мелінишину Василю Васильовичу (0.11 МБ)
 226. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Дичек Марії Михайлівні (0.11 МБ)
 227. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Дичеку Михайлу Івановичу (0.11 МБ)
 228. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Волосянко Галині Іванівні (0.11 МБ)
 229. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Заковичу Ярославу Петровичу (0.11 МБ)
 230. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Німчук Романії Михайлівні (0.11 МБ)
 231. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Тимківу Михайлу Васильовичу (0.11 МБ)
 232. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Коваль Ларисі Ярославівні (0.11 МБ)
 233. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Грицюк Ганні Василівні (0.11 МБ)
 234. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гринів Оксані Василівні (0.11 МБ)
 235. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Молдовеану Аллі Олександрівні (0.11 МБ)
 236. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Федорчуку Василю Івановичу (0.11 МБ)
 237. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Стасюк Оресті Романівні (0.11 МБ)
 238. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Вітковському Василю Миколайовичу (0.11 МБ)
 239. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Вітковській Марії Михайлівні (0.11 МБ)
 240. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гергелюк Ганні Олексіївні (0.11 МБ)
 241. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гергелюк Ганні Олексіївні (0.11 МБ)
 242. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гергелюк Ганні Олексіївні (0.11 МБ)
 243. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гергелюк Надії Михайлівні (0.11 МБ)
 244. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянам Запоточній Ярославі Миколаївні та Шпак Марі (0.11 МБ)
 245. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Барчуку Михайлу Миколайовичу (0.11 МБ)
 246. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гончаренко Марії Іванівні (0.11 МБ)
 247. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Кметь Надії Миколаївні (0.11 МБ)
 248. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гончаренко Марії Іванівні (0.11 МБ)
 249. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Алєнковій Марії Михайлівні (0.11 МБ)
 250. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Барчуку Михайлу Миколайовичу (0.11 МБ)
 251. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Олійник Світлані Іванівні (0.11 МБ)
 252. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Демківу Роману Івановичу (0.11 МБ)
 253. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Мандзюку Івану Андрійовичу (0.11 МБ)
 254. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Мандзюку Івану Андрійовичу (0.11 МБ)
 255. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Мерені Ользі Гнатівні (0.11 МБ)
 256. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Боднарчуку Михайлу Михайловичу (0.11 МБ)
 257. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Цюп’яку Олександру Петровичу (0.11 МБ)
 258. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Тимчук Тетяні Михайлівні (0.11 МБ)
 259. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Тимчук Тетяні Михайлівні (0.11 МБ)
 260. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Дмитруку Миколі Васильовичу (0.11 МБ)
 261. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Лук’янів-Чаплінській Іванні Андріївні (0.11 МБ)
 262. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Остапчук Марії Степанівні (0.11 МБ)
 263. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Слободян Парасковії Миколаївні (0.11 МБ)
 264. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Токарик Марії Василівні (0.11 МБ)
 265. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Семеніву Василю Васильовичу (0.11 МБ)
 266. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Головатій Оксані Михайлівні (0.11 МБ)
 267. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянам Барчук Марії Василівні, Богович Оксані Миха (0.11 МБ)
 268. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гергелюк Оксані Олексіївні (0.11 МБ)
 269. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Халак Оксані Михайлівні (0.11 МБ)
 270. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Грицюк Аліні Ігорівні (0.11 МБ)
 271. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Анейчук Софії Степанівні (0.11 МБ)
 272. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Кузів Ганні Федорівні (0.11 МБ)
 273. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Тимчуку Ярославу Івановичу (0.12 МБ)
 274. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (с.Тарасівка) (0.1 МБ)
 275. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (с.Прибилів контури 11б, 11в) (0.1 МБ)
 276. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (с.Прибилів вул.Володимирська 1а) (0.1 МБ)
 277. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.09 МБ)
 278. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.09 МБ)
 279. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.09 МБ)
 280. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.09 МБ)
 281. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.09 МБ)
 282. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.09 МБ)
 283. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.09 МБ)
 284. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.09 МБ)
 285. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.09 МБ)
 286. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.09 МБ)
 287. Про скасування рішення дванадцятої сесії Тлумацької міської ради восьмого скликання №1634-12/2021 від 04 листопада 2021 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого сел (0.09 МБ)
 288. Про скасування рішення десятої сесії Тлумацької міської ради восьмого скликання №1189-10/2021 від 12 серпня 2021 року «Про включення до переліку земельних ділянок у для підготовки лотів для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі ау (0.09 МБ)
 289. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Палагичі (0.17 МБ)
 290. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб, з кадастровим номером 2625681700:06:003:0201, за межами населеного пункту с. Гостів та продаж права оренди земельної ділянки з аукці (0.1 МБ)
 291. Про внесення змін у рішення міської ради від 21 грудня 2018 року №837-26/2018 (0.09 МБ)
 292. Про внесення змін до рішення міської ради від 31 серпня 2020 р. №1719-44/2020 (0.09 МБ)
 293. Про внесення змін до рішення міської радивід 27 травня 2021 р. №788-8/2021 (0.1 МБ)
 294. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості), за межах населеного пункту с. Нижнів, Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської обл., (к (0.1 МБ)
 295. Про передачу земельної ділянки в оренду (0.09 МБ)
 296. Про дозвіл на поновлення договору оренди землі (0.09 МБ)
 297. Про дозвіл на поновлення договору оренди землі (0.09 МБ)
 298. Про розірвання договору оренди землі гр. Грушецького Богдана Михайловича (0.1 МБ)
 299. Про розірвання договору оренди землі гр. ТзОВ «КЛН-АГРО» (0.09 МБ)
 300. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки (0.1 МБ)
 301. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки (0.09 МБ)
 302. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки (0.1 МБ)
 303. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності (0.1 МБ)
 304. Про відмову у затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) г (0.09 МБ)
 305. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Логазі Євгену Володимировичу (0.09 МБ)
 306. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Процайлу Роману Ігоровичу (0.09 МБ)
 307. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Олексин Ганні Федорівні (0.1 МБ)
 308. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Куртинюку Віталію Петровичу (0.09 МБ)
 309. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Калинюку Володимиру Богдановичу (0.1 МБ)
 310. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Надачковському Богдану Юрійовичу (0.1 МБ)
 311. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Григорашу Михайлу Васильовичу (0.1 МБ)
 312. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Боднар Ірині Іванівні (0.09 МБ)
 313. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Черняєву Сергію Володимировичу (0.1 МБ)
 314. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Черняєву Миколі Володимировичу (0.1 МБ)
 315. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Могиляку Володимиру Івановичу (0.1 МБ)
 316. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Калинюк Марії Іванівні (0.09 МБ)
 317. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди гр. Лабі Аллі Василівні (0.09 МБ)
 318. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди гр. Семенціву Андрію Ярославовичу (0.09 МБ)
 319. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Павлюк Іванні Тарасівні (0.09 МБ)
 320. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Павлюк Іванні Тарасівні (0.09 МБ)
 321. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Головатій Лесі Василівні (0.1 МБ)
 322. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дерев’янченко Софії Іванівні (0.1 МБ)
 323. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кузьменко Андрію Леонідовичу (0.09 МБ)
 324. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Самборській Софії Андріївні (0.1 МБ)
 325. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Самборській Соломії Андріївні (0.1 МБ)
 326. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Вакуну Мирославу Івановичу (0.09 МБ)
 327. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Петріву Михайлу Васильовичу (0.09 МБ)
 328. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Когутяку Павлу Сергійовичу (0.09 МБ)
 329. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Красняк Романії Іванівні (0.09 МБ)
 330. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Красняк Олені Олексіївні (0.09 МБ)
 331. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва громадянину Зубку Ігорю Олександровичу (0.09 МБ)
 332. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Майстренко Надії Леонівні (0.1 МБ)
 333. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бундзяку Володимиру Романовичу (0.1 МБ)
 334. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бойчуку Павлу Васильовичу (0.09 МБ)
 335. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Громадюку Василю Івановичу (0.09 МБ)
 336. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гарасимчуку Михайлу Івановичу (0.1 МБ)
 337. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Налисник Наталії Іванівні (0.09 МБ)
 338. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Глинянській Марії Микитівні (0.1 МБ)
 339. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Олійнику Михайлу Федоровичу (0.09 МБ)
 340. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Фуштею Івану Васильовичу (0.1 МБ)
 341. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Фуштею Івану Васильовичу (0.1 МБ)
 342. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Клецюк Марії Михайлівні (0.1 МБ)
 343. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Козаку Тарасу Богдановичу (0.1 МБ)
 344. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Семеніву Володимиру Мирославовичу (0.1 МБ)
 345. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Повх Вірі Яремівні (0.1 МБ)
 346. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Повх Вірі Яремівні (0.1 МБ)
 347. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Боднарчук Парасці Петрівні (0.1 МБ)
 348. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Линишину Михайлу Паньковичу (0.1 МБ)
 349. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Баранській Зоряні Василівні (0.1 МБ)
 350. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Лаврись Надії Паньківні (0.1 МБ)
 351. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Палюзі Івану Романовичу (0.1 МБ)
 352. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Палюзі Івану Романовичу (0.1 МБ)
 353. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Надкерничній Надії Романівні (0.1 МБ)
 354. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Креховецькій Марії Степанівні (0.1 МБ)
 355. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гордій Любові Михайлівні (0.09 МБ)
 356. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Губці Роману Дмитровичу (0.09 МБ)
 357. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кужелю Сергію Вікторовичу (0.1 МБ)
 358. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Калинюку Богдану Івановичу (0.1 МБ)
 359. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Василишину Андрію Ігоровичу (0.1 МБ)
 360. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кулиничу Ярославу Богдановичу (0.1 МБ)
 361. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Грижаку Василю Михайловичу (0.1 МБ)
 362. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Татарину Степану Івановичу (0.1 МБ)
 363. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Капітану Івану Михайловичу (0.1 МБ)
 364. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Скоморовській Ганні Іванівні (0.09 МБ)
 365. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Скоморовському Тарасу Івановичу (0.1 МБ)
 366. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гебеш Лідії Степанівні (0.1 МБ)
 367. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Вінтоняк Наталії Петрівні (0.09 МБ)
 368. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Міщинин Іванні Богданівні (0.09 МБ)
 369. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Міщинин Іванні Богданівні (0.1 МБ)
 370. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Міщинин Іванні Богданівні (0.09 МБ)
 371. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Плотенко Марії Михайлівні (0.1 МБ)
 372. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва громадянину Гуменюку Руслану Петровичу (0.09 МБ)
 373. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.1 МБ)
 374. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.1 МБ)
 375. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.1 МБ)
 376. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.1 МБ)
 377. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.1 МБ)
 378. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.1 МБ)
 379. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.1 МБ)
 380. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.1 МБ)
 381. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.1 МБ)
 382. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.1 МБ)
 383. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.1 МБ)
 384. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.1 МБ)
 385. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.1 МБ)
 386. Про затвердження документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення в межах та за межами населеного пункту м. Тлумач (0.17 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь