Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Рішення №Рішення «Рішення 26 сесії Тлумацької міської ради ОТГ»

Скликання: ----
Сесія: 26 сесія 7 скликання
Тип документу: Рішення
Дата: 27.12.2018
Номер документу: Рішення
Назва документу: Рішення 26 сесії Тлумацької міської ради ОТГ
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження Стратегії розвитку Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2023 роки (0.12 МБ)
 2. Про стан медичного обслуговування населення Тлумацької міської ОТГ (0.05 МБ)
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гр (0.06 МБ)
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Григорчину Михайлу Мартиновичу (0.05 МБ)
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Яніцькому Володимиру Володимировичу (0.05 МБ)
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Березовській Марії Миколаївні (0.05 МБ)
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Савчин Тетяні Михайлівні (0.05 МБ)
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Со (0.05 МБ)
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення (0.05 МБ)
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ба (0.05 МБ)
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ба (0.05 МБ)
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Са (0.05 МБ)
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ко (0.05 МБ)
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ан (0.05 МБ)
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Андрусяк Марії Василівні (0.05 МБ)
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТО (0.06 МБ)
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Оліяр Марті Михайлівні (0.05 МБ)
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дрануті Роману Орестовичу (0.05 МБ)
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Золотарчуку Юрію Миколайовичу (0.05 МБ)
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду цільове призначення якої змінюється із земель для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та і (0.06 МБ)
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Іванюк Оксані Володимирівні (0.06 МБ)
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мандару Ігорю Степановичу (0.05 МБ)
 23. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою (0.05 МБ)
 24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.05 МБ)
 25. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (0.05 МБ)
 26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (0.05 МБ)
 27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (0.06 МБ)
 28. Про продаж земельної ділянки комунальної власності гр.Шкромиді Л.Д. шляхом викупу земельної ділянки, що перебувала в оренді (0.06 МБ)
 29. Про передачу в постійне користування земельної ділянки (0.05 МБ)
 30. Про передачу в постійне користування земельної ділянки (0.05 МБ)
 31. Про затвердження протоколу №17 узгоджувальної земельної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.05 МБ)
 32. Про звільнення від сплати земельного податку на 2019 рік (0.05 МБ)
 33. Про бюджет Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік (0.08 МБ)
 34. Про прогноз міського бюджету на 2020-2021 роки (0.14 МБ)
 35. Про збільшення основних фондів Тлумацької міської ради ОТГ (0.05 МБ)
 36. Про затвердження плану роботи Тлумацької міської ради на 2019 рік (0.08 МБ)
 37. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування міському голові (0.05 МБ)
 38. Про умови оплати праці міського голови та працівників апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ (0.06 МБ)
 39. Про затвердження структури та чисельності апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції (0.09 МБ)
 40. Про внесення змін до рішення міської ради від 31.07.2015р. №1843-55/2015 «Про перейменування та присвоєння назв новим вулицям міста Тлумач» (0.05 МБ)
 41. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тлумацької міської ради ОТГна 2019 рік (0.08 МБ)
 42. Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади» (0.09 МБ)
 43. Про представлення на присвоєння почесного звання «Мати – героїня» (0.05 МБ)
 44. Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади (0.1 МБ)
 45. Про внесення змін у «Програму з модернізації, оптимізації та розвитку централізованої системи водопостачання м. Тлумач Івано-Франківської області» затвердженої рішенням п’ятдесятої сесії Тлумацької міської ради шостого демократичного скликання від 2 (0.21 МБ)
 46. Про внесення нерухомого майна до переліку об’єктів комунальної власності Тлумацької об’єднаної територіальної громади (0.05 МБ)
 47. Про надання КП «Міське комунальне господарство» дозволу на отримання кредитного на поточний рахунок (0.06 МБ)
 48. Про підтримку звернення Тлумацької районної ради (0.06 МБ)

« повернутися до списку документів