A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Рішення №Рішення 37 сесії «Рішення 37 сесії Тлумацької міської ради ОТГ»

Кількість переглядів: 221
Скликання: ----
Сесія: 37 сесія 7 скликання
Тип документу: Рішення
Дата: 28.11.2019
Номер документу: Рішення 37 сесії
Назва документу: Рішення 37 сесії Тлумацької міської ради ОТГ
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для веде (0.05 МБ)
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для веде (0.05 МБ)
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Критови (0.05 МБ)
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для веде (0.05 МБ)
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гуцуляк (0.05 МБ)
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадяням Овчарчин Галині Дмитрівні, Гах Ярославі Василів (0.06 МБ)
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.05 МБ)
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Сокіл Ользі Василівні (0.05 МБ)
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гаврильчуку Івану Михайловичу (0.06 МБ)
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.05 МБ)
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Козаку (0.05 МБ)
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гучку Василю Васильовичу (0.06 МБ)
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.05 МБ)
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Микитин Марії Іванівні (0.05 МБ)
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.06 МБ)
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Шкурі І.І. (0.06 МБ)
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення та передача її в оренду (0.06 МБ)
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки гр. Іваника Івана Миколайовича (0.06 МБ)
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Саракун Софії Степанівни (0.05 МБ)
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Михайленко Ганні Семенівні (0.05 МБ)
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Хіміч Оксані Ярославівні (0.05 МБ)
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Саракун (0.05 МБ)
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Саракун Софії Степанівні (0.05 МБ)
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гриньківу Василю Марковичу (0.06 МБ)
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кожушку Андрію Зіновійовичу (0.06 МБ)
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Боднарчуку Василю Михайловичу (0.06 МБ)
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кулиничу Андрію Богдановичу (0.06 МБ)
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Боднарчуку Івану Васильовичу (0.06 МБ)
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гайовому Віталію Тарасовичу (0.06 МБ)
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Тучапському Роману Володимировичу (0.06 МБ)
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кликайлу Сергію Івановичу (0.06 МБ)
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Палюзі Ігорю Григоровичу (0.06 МБ)
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Дмитруку Івану Миколайовичу (0.06 МБ)
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Загурській Оксані Іванівні (0.06 МБ)
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Чернову Назару Олеговичу (0.06 МБ)
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Грабовецькій Ользі Ярославівні (0.05 МБ)
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (0.06 МБ)
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Дуді Іванні Петрівні (0.06 МБ)
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Саракун Софія Степанівні (0.06 МБ)
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Лук’яніву Ігору Андрійовичу (0.06 МБ)
 41. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.05 МБ)
 42. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.05 МБ)
 43. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.06 МБ)
 44. Про наданнядозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю). (0.06 МБ)
 45. Про наданнядозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю). (0.06 МБ)
 46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю). (0.06 МБ)
 47. Про наданнядозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю). (0.06 МБ)
 48. Про наданнядозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості ТзОВ «Тлумачрайагропостач» (0.06 МБ)
 49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Павловському Роману Романовичу (0.06 МБ)
 50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянкиу власність гр. Ткачук Світлані Євгенівні (0.06 МБ)
 51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Тлумацькому районному споживчому товариству (0.06 МБ)
 52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр.Бойчук Роксолані Василівні (0.06 МБ)
 53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гарасимів Галині Василівні (0.06 МБ)
 54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олійнику Ігору Зіновійовичу (0.06 МБ)
 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 6,0093 га, кадастровий номер 2625688100:01:001:0044 за межами населеного пункту с. Тарасівка контури №7-11 (код цільового призначення 01.01) та продаж (0.06 МБ)
 56. Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації (0.07 МБ)
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває у користуванні ТзОВ «Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій» (0.06 МБ)
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності в м.Тлумач, урочище «Біля тополі» (0.08 МБ)
 59. Про внесення змін до рішення міської ради від 27 червня 2019 р. №1061-31/2019 (0.05 МБ)
 60. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки (0.06 МБ)
 61. Про затвердження протоколу №36 узгоджувальної земельної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.06 МБ)
 62. Про затвердження протоколу №37 узгоджувальної земельної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.06 МБ)
 63. Про затвердження протоколу №38 узгоджувальної земельної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.07 МБ)
 64. Про затвердження протоколу №39 узгоджувальної земельної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.07 МБ)
 65. Про затвердження протоколу №40 узгоджувальної земельної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.08 МБ)
 66. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.06 МБ)
 67. Про внесення змін в Детальний план території (0.06 МБ)
 68. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року (0.05 МБ)
 69. Додаток 1 (0.02 МБ)
 70. Додаток 2 (0.01 МБ)
 71. Додаток 3 (0.02 МБ)
 72. Додаток 4 (0.01 МБ)
 73. Про затвердження протоколів постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (0.15 МБ)
 74. Про затвердження та співфінансування з місцевого бюджету проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (0.05 МБ)
 75. Про затвердження та співфінансування з місцевого бюджету проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (0.05 МБ)
 76. Про затвердження та співфінансування з місцевого бюджету проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (0.05 МБ)
 77. Про звіт постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (0.05 МБ)
 78. Про звіт постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства (0.05 МБ)
 79. Про затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку і клімату Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади до 2030 року (0.06 МБ)
 80. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 30.10.2019р. № 1266-36/2019 «Про передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей в господарське відання комунальному підприємству «Тлумачкомунсервіс» (0.36 МБ)
 81. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тлумацької міської ради ОТГ на 2020 рік (0.08 МБ)
 82. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Тлумацької ОТГ та віддалених робочих місць (0.23 МБ)
 83. Про затвердження графіку роботи Центру надання адміністративних послуг Тлумацької ОТГ та віддалених робочих місць (0.07 МБ)
 84. Про внесення змін до рішення міської ради від 05.05.2017 р. №216-7/2017 (0.05 МБ)
 85. Про представлення на присвоєння почесного звання «Мати – героїня» (0.05 МБ)
 86. Про звернення міської ради (0.06 МБ)
 87. Про депутатський запит О.Присяжнюка (0.05 МБ)
 88. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості ПрАТ «ТРАНСПОРТНИК» (0.06 МБ)
 89. Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання територіальної громади до Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади (0.07 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь