A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Рішення №Рішення «Рішення 38 сесії Тлумацької міської ради ОТГ»

Кількість переглядів: 191
Скликання: ----
Сесія: 38 сесія 7 скликання
Тип документу: Рішення
Дата: 24.12.2019
Номер документу: Рішення
Назва документу: Рішення 38 сесії Тлумацької міської ради ОТГ
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження Програми інформатизації Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки (0.11 МБ)
 2. Про звільнення від сплати земельного податку на 2020 рік (0.05 МБ)
 3. Про бюджет Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (0.07 МБ)
 4. Доходи місцевого бюджету на 2020 рік (0.02 МБ)
 5. Фінансування місцевого бюджету на 2020 рік (0.01 МБ)
 6. Розподіл видатків місцевого бюджету на 2020 рік (0.02 МБ)
 7. Перелік об’єктів, видатки, на які у 2020 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку ОТГ м.Тлумач (0.01 МБ)
 8. Міжбюджетні трансферти з міського бюджету Тлумацької ОТГ до іншим бюджетам на 2020 рік (0.03 МБ)
 9. Перелік програм переможців обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування (0.02 МБ)
 10. Перелік місцевих програм, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету у 2020 році (0.03 МБ)
 11. Про прогноз міського бюджету на 2021-2022 роки (0.13 МБ)
 12. Про затвердження Бюджетного регламенту Тлумацької міської ради ОТГ (0.17 МБ)
 13. Про умови оплати праці міського голови та працівників апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ (0.06 МБ)
 14. Про затвердження плану роботи Тлумацької міської ради на 2020 рік (0.08 МБ)
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Семенчуку Василю Федоровичу (0.06 МБ)
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гаврилишину Івану Івановичу (0.06 МБ)
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Бриштанюку Богдану Михайловичу (0.06 МБ)
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.05 МБ)
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянин (0.05 МБ)
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Федорчуку Івану Васильовичу (0.05 МБ)
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Петровій Оксані Степанівні (0.06 МБ)
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Скублевській Марії Адамівні (0.05 МБ)
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.05 МБ)
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Баланюк Марії Іванівні (0.05 МБ)
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Матлюку Івану Миколайовичу (0.06 МБ)
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.05 МБ)
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Михайленко Наталії Андріївні (0.05 МБ)
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кравцю Олександру Володимировичу (0.05 МБ)
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кравцю Олександру Володимировичу (0.06 МБ)
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Гайдейчук Ганні Іванівні (0.05 МБ)
 33. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (0.06 МБ)
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.05 МБ)
 35. Про продаж земельної ділянки комунальної власності гр. Скриннику В.В. шляхом викупу земельної ділянки, що перебувала в оренді (0.05 МБ)
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Зінько Ірині Максимівні (0.06 МБ)
 37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Курцебі Любові Михайлівні (0.06 МБ)
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гаврилишин Галині Ярославівні (0.06 МБ)
 39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Федишину Михайлу Йосифовичу (0.06 МБ)
 40. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки (0.05 МБ)
 41. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки (0.05 МБ)
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 10,6366 га, кадастровий №2625688100:06:003:0027 за межами населеного пункту с. Тарасівка контури №100, 102, 117б (код цільового призначення 01.01) (0.06 МБ)
 43. Про затвердження «Детального плану території для реконструкції житлового будинку в заклад громадського призначення (аптеку)» (0.06 МБ)
 44. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.06 МБ)
 45. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.06 МБ)
 46. Про затвердження протоколу № 41 узгоджувальної земельної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.05 МБ)
 47. Про затвердження програми фінансової підтримки комунального підприємства «Тлумачкомунсервіс» на 2020-2022 роки (0.1 МБ)
 48. Про затвердження Програми сприяння створення ОСББ та підтримки ОСББ на 2020-2022 роки (0.12 МБ)
 49. Про прийняття у комунальну власність рухомого майна (0.07 МБ)
 50. Про збільшення статутного капіталу та затвердження нової редакції статуту комунального підприємства «Тлумачкомунсервіс» Тлумацької міської ради ОТГ (0.12 МБ)
 51. Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП Тлумачкомунсервіс» (0.12 МБ)
 52. Про передачу матеріальних цінностей в господарське відання комунальному підприємству «Тлумачкомунсервіс» (0.05 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь