A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Рішення №40 сесії «сьомого скликання»

Кількість переглядів: 86
Скликання: ----
Сесія: 43 сесія 7 скликання
Тип документу: Рішення
Дата: 28.02.2020
Номер документу: 40 сесії
Назва документу: сьомого скликання
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження та співфінансування з місцевого бюджету проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (0.05 МБ)
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Цюпі Галині Іванівні (0.06 МБ)
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Федишину Михайлу Йосифовичу (0.05 МБ)
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гаврильчуку Василю Івановичу (0.05 МБ)
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Курцебі Любові Михайлівні (0.05 МБ)
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Гаврилишин Галині Ярославівні (0.06 МБ)
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Шкатуляк Марії Іванівни (0.05 МБ)
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для веде (0.05 МБ)
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка громадянам М (0.05 МБ)
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Яцюку Івану Онуфрійовичу (0.05 МБ)
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.05 МБ)
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.05 МБ)
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.05 МБ)
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для веде (0.06 МБ)
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Атаманюк Марії Іванівні (0.05 МБ)
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Розметанюк Любові Пантелеймонівні (0.06 МБ)
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Лисачинській Світлані Михайлівні (0.05 МБ)
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гордію Олегу Михайловичу (0.05 МБ)
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Коваль Галині Романівні (0.05 МБ)
 22. Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки (0.06 МБ)
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Сализі Юрію Мирославовичу (0.06 МБ)
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Курдидику Йосифу Григоровичу (0.06 МБ)
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Гломбі Сергію Олександровичу (0.05 МБ)
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гломбі Любові Василівні (0.05 МБ)
 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості Тлумацькій районній державній лікарні ветеринарної медицини (0.05 МБ)
 28. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Дубель Дарії Романівні (0.05 МБ)
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куцику Олегу Павловичу (0.05 МБ)
 30. Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Присяжнюк Марії Михайлівні (0.05 МБ)
 31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стасюк Парасці Федорівні (0.05 МБ)
 32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кравцю Зіновію Володимировичу (0.05 МБ)
 33. Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації (0.06 МБ)
 34. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.05 МБ)
 35. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності в с. Прибилів (0.05 МБ)
 36. Про затвердження «Детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель » (0.06 МБ)
 37. Про затвердження «Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» (0.05 МБ)
 38. Про затвердження «Детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд» (0.06 МБ)
 39. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.06 МБ)
 40. Про внесення змін до генерального плану території суміщеного з детальним планом території (ДПТ) по вул. О. Зінька, вул. Молодіжна с. Остриня (0.06 МБ)
 41. Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території (ДПТ) (0.06 МБ)
 42. Про затвердження протоколу № 42 узгоджувальної земельної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.06 МБ)
 43. Про затвердження протоколу № 43 узгоджувальної земельної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.06 МБ)
 44. Про внесення змін та затвердження Статуту Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області в новій редакції (0.05 МБ)
 45. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.11.2019 року № 1347-37/2019 «Про затвердження графіку роботи Центру надання адміністративних послуг Тлумацької ОТГ та віддалених робочих місць» (0.07 МБ)
 46. Про затвердження переліку адміністративних послуг (0.32 МБ)
 47. Про затвердження структури та чисельності апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції (0.09 МБ)
 48. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 16.02.2017р. №95-3/2017 «Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади» (0.06 МБ)
 49. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.01.2020р. №1429-39/2020 (0.05 МБ)
 50. Про звіт начальника комунального підприємства «Міське комунальне господарство» Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади з фінансово-господарської діяльності (0.05 МБ)
 51. Про доповнення новими видами діяльності КП «Міське комунальне господарство» (0.05 МБ)
 52. Про звіт головного лікаря КНП "Тлумацький центр первинної медичної допомоги" (0.05 МБ)
 53. Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території Тлумацької міської ОТГ (0.13 МБ)
 54. Про Програму із забезпечення пожежної безпеки Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади та підвищення рівня готовності аварійно-рятувальної служби ДПРЧ-5 м.Тлумач до дій за призначенням на 2020 рік. (0.18 МБ)
 55. Про звернення міської ради щодо скасування абонплати за транспортування газу (0.06 МБ)
 56. Про звернення міської ради (0.06 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь