A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Рішення №№835-927 «Рішення 9 сесії міської ради»

Кількість переглядів: 64
Скликання: 8 скликання
Сесія: 9 Сесія
Тип документу: Рішення
Дата: 01.07.2021
Номер документу: №835-927
Назва документу: Рішення 9 сесії міської ради
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження Положення про молодіжну раду Тлумацької міської ради в новій редакції (0.16 МБ)
 2. Про затвердження Програми «Духовне життя» на 2021-2025 роки (0.19 МБ)
 3. Про затвердження проектної документації (0.12 МБ)
 4. Про припинення права господарського відання на майно КП «Міське комунальне господарство» та закріплення майна на праві господарського відання за КП «Тлумачкомунсервіс» (0.12 МБ)
 5. Про погодження призначення на посаду т.в.о. завідувача КП «Центральна міська аптека» (0.11 МБ)
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.12 МБ)
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.12 МБ)
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.12 МБ)
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Дудяк Марії Михайлівні (0.12 МБ)
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.12 МБ)
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.12 МБ)
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.12 МБ)
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Когутяку Василю Миколайовичу (0.12 МБ)
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Острижнюку Тарасу Васильовичу (0.12 МБ)
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Федюку Василю Мартиновичу (0.12 МБ)
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди гр. Гинзель Василині Володимирівні (0.12 МБ)
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Дам Ганні Іванівні (0.12 МБ)
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Бойчук Оксані Михайлівні (0.12 МБ)
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Карбовському Роману Ярославовичу (0.12 МБ)
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Павлюк Марії Петрівні (0.12 МБ)
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Коцу Ярославу Івановичу (0.12 МБ)
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Сализі Юрію Мирославовичу (0.12 МБ)
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гаврильчуку Григорію Григоровичу (0.12 МБ)
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Воронич Ганні Василівні та Вороничу Івану Васил (0.12 МБ)
 28. Про передачу земельної ділянки частки (паю) у власність громадянці Бойчук Марії Григорівні (0.12 МБ)
 29. Про передачу земельної ділянки частки (паю)у власність громадянці Маснюк Марії Михайлівні (0.12 МБ)
 30. Про передачу земельної ділянки частки (паю)у власність громадянці Бойчук Марії Григорівні (0.12 МБ)
 31. Про передачу земельної ділянки частки (паю) у власність громадянці Гуцуляку Василю Івановичу (0.12 МБ)
 32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Митряк Галині Петрівні (0.12 МБ)
 33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Мелінишину Дмитру Дмитровичу (0.12 МБ)
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Заковичу Ярославу Петровичу (0.12 МБ)
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Капітан Катерині Федорівні (0.12 МБ)
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Михайленко Марії Василівні (0.12 МБ)
 37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Михайленко Марії Василівні (0.12 МБ)
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Присяжній Любові Ярославівні (0.12 МБ)
 39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Рибаку Михайлу Васильовичу (0.12 МБ)
 40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Шкромиді Марії Володимирівні (0.12 МБ)
 41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Турчаку Василю Івановичу (0.12 МБ)
 42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Морозу Мар’яну Васильовичу (0.12 МБ)
 43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Кострибі Юрію Васильовичу (0.12 МБ)
 44. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Волошину Михайлу Петровичу (0.12 МБ)
 45. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Волошин Наталії Іванівні (0.12 МБ)
 46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Тимофійчук Марії Юріївні (0.12 МБ)
 47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гайдайчук Марії Данилівні (0.12 МБ)
 48. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гіглюк Ганні Михайлівні (0.12 МБ)
 49. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Цюпі Ганні Василівні (0.12 МБ)
 50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Павлюк Марії Іванівні (0.12 МБ)
 51. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Панчев Ганні Михайлівні (0.12 МБ)
 52. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Банашкевичу Петру Дмитровичу (0.12 МБ)
 53. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Круховській Катерині Станіславівні (0.12 МБ)
 54. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Паньківу Василю Михайловичу (0.12 МБ)
 55. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Білику Роману Романовичу (0.12 МБ)
 56. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Федишину Михайлу Йосифовичу (0.12 МБ)
 57. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Турчаку Василю Івановичу (0.12 МБ)
 58. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Суховій Ірині Михайлівні (0.12 МБ)
 59. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Миринді Галині Олександрівні (0.12 МБ)
 60. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Дутчак Марії Михайлівні (0.12 МБ)
 61. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Данилишину Василю Григоровичу (0.12 МБ)
 62. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Ковальчуку Івану Миколайовичу (0.12 МБ)
 63. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Олексин Марії Василівні (0.12 МБ)
 64. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Репелі Ірині Іванівні (0.12 МБ)
 65. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Сенич Марії Олексіївні (0.12 МБ)
 66. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Вакулінській Катерині Василівні (0.12 МБ)
 67. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Берладину Любомиру Петровичу (0.12 МБ)
 68. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кріпак Марії Миколаївні (0.12 МБ)
 69. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Собчуку Володимиру Орестовичу (0.12 МБ)
 70. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Петрушинському Яремі Романовичу (0.12 МБ)
 71. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Романюку Валерію Яремовичу (0.12 МБ)
 72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Пахолоку Володимиру Івановичу (0.12 МБ)
 73. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куртинюку Віталію Петровичу (0.12 МБ)
 74. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Чабану Назарію ІгоровичуПро надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення зе (0.12 МБ)
 75. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Юзьків Парасковії Миколаївні (0.12 МБ)
 76. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гнатишин Людмилі Михайлівні (0.12 МБ)
 77. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Возняку Михайлу Івановичу (0.12 МБ)
 78. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мисюзі Оксані Василівні (0.12 МБ)
 79. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кузишину Івану Івановичу (0.12 МБ)
 80. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Микитин Світлані Михайлівні (0.12 МБ)
 81. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Чемерис Мирославі Василівні (0.12 МБ)
 82. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цуприк Вірі Федорівні (0.12 МБ)
 83. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фицик Тетяні Володимирівні (0.12 МБ)
 84. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Піварчук Парасковії Іванівні (0.12 МБ)
 85. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Цуркану Василю Васильовичу (0.12 МБ)
 86. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Цуркану Тарасу Васильовичу (0.12 МБ)
 87. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.12 МБ)
 88. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.12 МБ)
 89. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.12 МБ)
 90. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.12 МБ)
 91. Про передачу в оренду філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив» земельних ділянок (0.15 МБ)
 92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності (0.12 МБ)
 93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 2,2000 га, кадастровий номер 2625681700:06:003:0201за межах населеного пункту с. Гостів, Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Фран (0.12 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь