A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Рішення №б/н «Рішення 10 сесії міської ради»

Кількість переглядів: 44
Скликання: 8 скликання
Сесія: 10 Сесія
Тип документу: Рішення
Дата: 12.08.2021
Автор: Тлумацька міська рада
Номер документу: б/н
Назва документу: Рішення 10 сесії міської ради
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Худицькій Галині Ігорівні (0.16 МБ)
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Сосяк Вікторії Ярославівні (0.16 МБ)
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Скрипнику Івану Васильовичу (0.16 МБ)
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється громадянці Грицюк Оксані Ярославівні (0.16 МБ)
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Шияну Віталію Михайловичу (0.16 МБ)
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Фуштею Михайлу Михайловичу (0.16 МБ)
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Максимчук Надії Василівні (0.16 МБ)
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Рівній Наталії Петрівні (0.16 МБ)
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Марценюку Василю Івановичу (0.16 МБ)
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Перевізник Інні Василівні (0.16 МБ)
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Біланюку Миколі Михайловичу (0.16 МБ)
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється громадянину Присяжнюку Григорію Ігоровичу (0.16 МБ)
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Соловій Оксані Василівні (0.16 МБ)
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Рябой Наталії Миколаївні (0.16 МБ)
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди громадянину Микитину Богдану Романовичу (0.16 МБ)
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Головатчуку Олегу Володимировичу (0.16 МБ)
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гаріджуку Івану Васильовичу (0.16 МБ)
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Павлюку Василю Івановичу (0.16 МБ)
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Розумовичу Володимиру Олексійовичу (0.16 МБ)
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Томин Ірині Йосипівні (0.16 МБ)
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Громадюк Ганні Михайлівні (0.16 МБ)
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Острижнюку Ігорю Володимировичу (0.16 МБ)
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Бензі Оксані Іванівні (0.16 МБ)
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Козак Олександрі Миколаївні (0.16 МБ)
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кудерському Роману Миколайовичу (0.16 МБ)
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Бойчуку Ігорю Ярославовичу (0.16 МБ)
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Козаку Олександру Віталійовичу (0.16 МБ)
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Пічаку Яремі Васильовичу (0.16 МБ)
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Рябой Наталії Миколаївні (0.16 МБ)
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди громадянину Микитину Богдану Романовичу (0.16 МБ)
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Головатчуку Олегу Володимировичу (0.16 МБ)
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гаріджуку Івану Васильовичу (0.16 МБ)
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Павлюку Василю Івановичу (0.16 МБ)
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Розумовичу Володимиру Олексійовичу (0.16 МБ)
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Томин Ірині Йосипівні (0.16 МБ)
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Громадюк Ганні Михайлівні (0.16 МБ)
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Острижнюку Ігорю Володимировичу (0.16 МБ)
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Бензі Оксані Іванівні (0.16 МБ)
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Козак Олександрі Миколаївні (0.16 МБ)
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кудерському Роману Миколайовичу (0.16 МБ)
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Бойчуку Ігорю Ярославовичу (0.16 МБ)
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Козаку Олександру Віталійовичу (0.16 МБ)
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Пічаку Яремі Васильовичу (0.16 МБ)
 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Телезину Володимиру Івановичу (0.16 МБ)
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Іванусу Богдану Івановичу (0.16 МБ)
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Скрипник Оксані Василівні (0.16 МБ)
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Гах Тетяні Михайлівні (0.16 МБ)
 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Петриченко Світлані Василівні (0.16 МБ)
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Кравчуку Андрію Михайловичу (0.16 МБ)
 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Бунь Тетяні Михайлівні (0.16 МБ)
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Когутяку Володимиру Романович (0.16 МБ)
 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Собчуку Володимиру Орестовичу (0.16 МБ)
 53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Коцемірі Ярославі Ярославівні (0.16 МБ)
 54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Глинянському Івану Івановичу (0.16 МБ)
 55. Про затвердження об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «Оберіг-61» проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки та передачу в постійне користування земельної ділянки (0.16 МБ)
 56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Сеньківу Валерію Олександровичу (0.16 МБ)
 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Бородайкевичу Роману Івановичу (0.16 МБ)
 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Оводу Роману Романовичу (0.16 МБ)
 59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Рибаку Михайлу Васильовичу (0.16 МБ)
 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Рибаку Михайлу Васильовичу (0.16 МБ)
 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Опацькій Юлії Ярославівні (0.16 МБ)
 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Сікірині Тетяні Василівні (0.16 МБ)
 63. Про затвердження звіту фінансового плану КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» Тлумацької міської ради за ІI-й квартал 2021 року та калькуляції вартості одного місяця підготовки лікаря-інтерна в КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» (0.24 МБ)
 64. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2021 року (0.35 МБ)
 65. Про внесення змін до бюджету Тлумацької міської територіальної громади на 2021 рік (0.15 МБ)
 66. Про участь у дванадцятому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування (0.16 МБ)
 67. Про участь у дванадцятому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування (0.16 МБ)
 68. Про встановлення вартості харчування в закладах загальної середньої освіти Тлумацької міської ради (0.16 МБ)
 69. Про затвердження цільової Програми національно-патріотичного виховання Тлумацької міської територіальної громади на 2021-2025 роки (0.35 МБ)
 70. Про передачу в оренду Івано-Франківській дирекції акціонерного товариства «Укрпошта» майна без проведення аукціону (0.16 МБ)
 71. Про внесення змін до переліку першого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду на аукціоні (0.16 МБ)
 72. Про виключення об’єкту оренди з Переліку першого типу об’єктів, що перебувають у комунальній власності (0.18 МБ)
 73. Про внесення змін до переліку другого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду без проведення аукціону (0.16 МБ)
 74. Про затвердження протоколів проведення електронних аукціонів з оренди комунального майна (0.16 МБ)
 75. Про припинення права оперативного управління на майно КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» та закріплення майна на праві господарського відання за КП «Тлумачкомунсервіс» (0.16 МБ)
 76. Про закріплення майна на праві оперативного управління за Тлумацьким ліцеєм №2 Тлумацької міської ради (0.16 МБ)
 77. Про внесення нерухомого майна до переліку об’єктів комунальної власності Тлумацької міської ради (0.16 МБ)
 78. Про надання згоди на списання майна комунальної власності Тлумацької міської ради, що перебуває в оперативному управлінні КНП «Тлумацька ЦМЛ» (0.16 МБ)
 79. Про надання згоди на прийняття майна з державної власності у комунальну власність Тлумацької міської ради (0.16 МБ)
 80. Про погодження звільнення з посади директора КП «Теплоцентр» (0.16 МБ)
 81. Про звернення депутатів міської ради (0.16 МБ)
 82. Про звернення міської ради (0.16 МБ)
 83. Про надання дозволу на розроблення детального плану території за межами населеного пункту (ДПТ) в с. Олешів ТзОВ «НК Прикарпаття» (0.16 МБ)
 84. Про надання дозволу на розроблення детального плану території за межами населеного пункту (ДПТ) в с. Олешів ТзОВ «НК Прикарпаття» (0.16 МБ)
 85. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.16 МБ)
 86. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.16 МБ)
 87. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.16 МБ)
 88. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.16 МБ)
 89. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.16 МБ)
 90. Про затвердження «Детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд вул. Друга Церковна с. Надорожна » (0.16 МБ)
 91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.12 МБ)
 92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Дутці Марії Іванівні (0.12 МБ)
 93. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 94. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Сабату Дмитру Михайловичу (0.12 МБ)
 95. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Сабату Дмитру Михайловичу (0.12 МБ)
 96. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Сабату Дмитру Михайловичу (0.12 МБ)
 97. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 98. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ве (0.12 МБ)
 99. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Гаріджуку Івану Васильовичу (0.12 МБ)
 100. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 101. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Бобику Ярославу Васильовичу (0.12 МБ)
 102. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 103. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Босечко Орисі Іванівні (0.12 МБ)
 104. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.12 МБ)
 105. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Федюку Миколі Дмитровичу (0.11 МБ)
 106. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Вакулінській Катерині Василівні (0.12 МБ)
 107. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Нищуку Івану Михайловичу (0.12 МБ)
 108. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.12 МБ)
 109. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 110. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 111. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 112. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Микуляку Василю Івановичу (0.12 МБ)
 113. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Яцюку Михайлу Івановичу (0.12 МБ)
 114. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.12 МБ)
 115. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.12 МБ)
 116. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 117. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Когутяку Володимиру Романовичу (0.12 МБ)
 118. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.12 МБ)
 119. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 120. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Туранському Роману Володимировичу (0.12 МБ)
 121. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.12 МБ)
 122. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.12 МБ)
 123. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.12 МБ)
 124. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.12 МБ)
 125. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Копачу Ігорю Васильовичу (0.12 МБ)
 126. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Копачу Петру Миколайовичу (0.12 МБ)
 127. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Рибаку Михайлу Васильовичу (0.12 МБ)
 128. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.12 МБ)
 129. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Спасів Марії Миколаївні (0.12 МБ)
 130. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Глинчаку Богдану Михайловичу (0.12 МБ)
 131. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Лесик Оксані Дмитрівні (0.12 МБ)
 132. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Палюзі Дмитру Романовичу (0.12 МБ)
 133. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Громадюк Марії Миколаївні (0.12 МБ)
 134. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Бойчук Марії Федорівні (0.12 МБ)
 135. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Бойчук Марії Федорівні (0.12 МБ)
 136. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Хоминець Орисі Дмитрівні (0.12 МБ)
 137. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Хоминець Орисі Дмитрівні (0.12 МБ)
 138. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Ровенко Оксані Богданівні (0.12 МБ)
 139. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Собку Роману Володимировичу (0.12 МБ)
 140. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Котик Стефанії Михайлівні (0.12 МБ)
 141. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Стратійчук Наталії Дмитрівні (0.12 МБ)
 142. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Цюпі Парасковії Прокопівні (0.12 МБ)
 143. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Лібрику Дмитру Дмитровичу (0.12 МБ)
 144. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Лібрику Дмитру Дмитровичу (0.12 МБ)
 145. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Дарнобіду Петру Петровичу (0.12 МБ)
 146. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Запаринюк Ользі Петрівні (0.12 МБ)
 147. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Олейняш Надії Андріївні (0.12 МБ)
 148. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Бондар Ірині Іванівні (0.12 МБ)
 149. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Присяжнюк Галині Іванівні (0.12 МБ)
 150. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Янюку Василю Михайловичу (0.12 МБ)
 151. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Петренко Людмилі Іванівні (0.12 МБ)
 152. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Протас Софії Миколаївні (0.12 МБ)
 153. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Бондзяку Роману Андрійовичу (0.12 МБ)
 154. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Козаку Ярославу Івановичу (0.12 МБ)
 155. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Атаманюк Катерині Василівні (0.12 МБ)
 156. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Хащук Галині Іванівні (0.12 МБ)
 157. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Кулик Світлані Василівні (0.12 МБ)
 158. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Білуник Марії Михайлівні (0.12 МБ)
 159. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Демедюку Михайлу Михайловичу (0.12 МБ)
 160. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Демедюку Михайлу Михайловичу (0.12 МБ)
 161. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Демедюку Михайлу Михайловичу (0.12 МБ)
 162. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Лесюк Ганні Михайлівні (0.12 МБ)
 163. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Спетруку Петру Петровичу (0.12 МБ)
 164. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Когутяку Володимиру Романовичу (0.12 МБ)
 165. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Павлюк Мар’яні Михайлівні (0.12 МБ)
 166. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Хімейчуку Роману Євстахійовичу (0.12 МБ)
 167. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Матіїшину Миколі Мироновичу (0.12 МБ)
 168. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Гацику Віктору Петровичу (0.12 МБ)
 169. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Гацику Віктору Петровичу (0.12 МБ)
 170. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Гацику Віктору Петровичу (0.12 МБ)
 171. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Гацику Віктору Петровичу (0.12 МБ)
 172. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Дичеку Михайлу Івановичу (0.12 МБ)
 173. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Дичеку Михайлу Івановичу (0.12 МБ)
 174. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.11 МБ)
 175. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.11 МБ)
 176. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.11 МБ)
 177. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.11 МБ)
 178. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.11 МБ)
 179. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.11 МБ)
 180. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.11 МБ)
 181. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.11 МБ)
 182. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.11 МБ)
 183. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.11 МБ)
 184. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.11 МБ)
 185. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Слободяну Юрію Олексійовичу (0.11 МБ)
 186. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Борецькому Антону Гарасимовичу (0.11 МБ)
 187. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Вінтонюку Василю Володимировичу (0.11 МБ)
 188. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Грицюк Ганні Василівні (0.11 МБ)
 189. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Кісарь Степанії Миколаївні (0.11 МБ)
 190. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Процаку Юрію Юрійовичу (0.11 МБ)
 191. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Лазарів Любові Борисівні (0.11 МБ)
 192. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Кузишину Івану Івановичу (0.12 МБ)
 193. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Нищук Марії Василівні (0.11 МБ)
 194. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Шак Марії Миколаївні (0.11 МБ)
 195. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Остапчуку Василю Дмитровичу (0.11 МБ)
 196. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянам Мосорин Василю Михайловичу та Нагірній Ната (0.12 МБ)
 197. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Григораш Мирославі Ярославівні (0.11 МБ)
 198. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Миринді Марії Миколаївні (0.11 МБ)
 199. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Миринді Марії Миколаївні (0.11 МБ)
 200. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Дутчак Марії Михайлівні (0.11 МБ)
 201. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Морозу Василю Васильовичу (0.11 МБ)
 202. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Громадюк Марії Миколаївні (0.11 МБ)
 203. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Кузів Ганні Федорівні (0.11 МБ)
 204. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Сороці Марії Миколаївні (0.11 МБ)
 205. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Рибак Марії Михайлівні (0.11 МБ)
 206. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Семківу Василю Михайловичу (0.11 МБ)
 207. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Михалківу Степану Васильовичу (0.11 МБ)
 208. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Квас Марії Василівні (0.11 МБ)
 209. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Умайло Тетяні Михайлівні (0.12 МБ)
 210. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Волосянко Галині Іванівні (0.11 МБ)
 211. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.12 МБ)
 212. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.12 МБ)
 213. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.12 МБ)
 214. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.12 МБ)
 215. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.12 МБ)
 216. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки користування на умовах оренди гр. Боднарчук Лесі Григорівні (0.11 МБ)
 217. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Марковій Зоряні Василівні (0.11 МБ)
 218. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Марковій Зоряні Василівні (0.11 МБ)
 219. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Пронюку Андрію Михайловичу (0.11 МБ)
 220. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Антошківу Василю Івановичу (0.11 МБ)
 221. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Михайленко Галині Євстахіївні (0.11 МБ)
 222. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Воробйовій Оксані Михайлівні (0.12 МБ)
 223. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дубель Лілії Володимирівні (0.11 МБ)
 224. Про надання дозволу на розробкупроекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мосяку Любомиру Сергійовичу (0.12 МБ)
 225. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Салітрі Ользі Іванівні (0.11 МБ)
 226. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Когутяку Василю Миколайовичу (0.12 МБ)
 227. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гнатюку Михайлу Івановичу (0.11 МБ)
 228. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Жируну Миколі Івановичу (0.11 МБ)
 229. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Микуляк Ганні Василівні (0.11 МБ)
 230. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Федорчук Галині Михайлівні (0.11 МБ)
 231. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Стиславському Василю Васильовичу (0.12 МБ)
 232. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Дузінкевич Мар’яні Іванівні (0.11 МБ)
 233. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Берладину Любомиру Петровичу (0.11 МБ)
 234. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Білуник Наталії Михайлівні (0.11 МБ)
 235. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Цьолик Галині Миколаївні (0.11 МБ)
 236. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Чігуру Юрію Васильовичу (0.11 МБ)
 237. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Атаманюк Оксані Ярославівні (0.12 МБ)
 238. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Яблонському Андрію Мироновичу (0.11 МБ)
 239. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сабат Марії Іванівні (0.11 МБ)
 240. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Самуляк Оксані Василівні (0.11 МБ)
 241. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Борецькому Володимиру Володимировичу (0.12 МБ)
 242. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Наквасюк Любові Михайлівні (0.12 МБ)
 243. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Наквасюку Ігору Михайловичу (0.12 МБ)
 244. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Демедюку Михайлу Михайловичу (0.12 МБ)
 245. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Романюк Оксані Ярославівні (0.11 МБ)
 246. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Баглаю Богдану Олексійовичу (0.11 МБ)
 247. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Гарматі Тетяні Михайлівні (0.11 МБ)
 248. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дичеку Михайлу Івановичу (0.12 МБ)
 249. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Паливоді Михайлу Петровичу (0.11 МБ)
 250. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Горбатюк Лесі Михайлівні (0.11 МБ)
 251. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Паливоді Любові Василівні (0.12 МБ)
 252. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Лесюк Ганні Михайлівні (0.12 МБ)
 253. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кліду Михайлу Володимировичу (0.11 МБ)
 254. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Рекрутяку Ігорю Миколайовичу (0.12 МБ)
 255. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Янюк Іванні Михайлівні (0.11 МБ)
 256. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кучері Ніні Михайлівні (0.11 МБ)
 257. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ковалю Василю Олександровичу (0.11 МБ)
 258. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Терлецькому Івану Васильовичу (0.11 МБ)
 259. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Петріву Назару Яремовичу (0.12 МБ)
 260. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Терлецькій Галині Василівні (0.11 МБ)
 261. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Пічаку Володимиру Васильовичу (0.12 МБ)
 262. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Біланюк Наталії Андріївні (0.11 МБ)
 263. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Атаманюк Оксані Ярославівні (0.12 МБ)
 264. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Ницак Ганні Василівні (0.11 МБ)
 265. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Марцінковському Володимиру Богдановичу (0.11 МБ)
 266. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Могиляк Ганні Михайлівні (0.11 МБ)
 267. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Віняр Зорі Михайлівні (0.11 МБ)
 268. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Гах Тетяні Михайлівні (0.11 МБ)
 269. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Пічак Марії Василівні (0.11 МБ)
 270. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Огородничуку Любомиру Григоровичу (0.11 МБ)
 271. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Русаку Григорію Йосиповичу (0.11 МБ)
 272. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Павлюк Мар’яні Михайлівні (0.12 МБ)
 273. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Базар Ользі Йосипівні (0.12 МБ)
 274. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (0.12 МБ)
 275. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (0.12 МБ)
 276. Про включення до переліку земельних ділянок, комунальної власності, які виставляються на земельні торги, та затвердження умов продажу права оренди (0.12 МБ)
 277. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення (0.12 МБ)
 278. Про вирішення питання колективної власності на землю (0.14 МБ)
 279. Про внесення змін у рішення міської ради від 27 травня 2021 року №788-8/2021 (0.12 МБ)
 280. Про внесення змін до рішення міської ради від 01 липня 2021 р. №869-9/2021 (0.13 МБ)
 281. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.11 МБ)
 282. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.11 МБ)
 283. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.11 МБ)
 284. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (0.11 МБ)
 285. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки (0.11 МБ)
 286. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (0.11 МБ)
 287. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок в масиві земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (0.12 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь