A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Рішення №1202-1447 «Рішення 11 сесії міської ради»

Кількість переглядів: 31
Скликання: 8 скликання
Сесія: 11 Сесія
Тип документу: Рішення
Дата: 30.09.2021
Автор: Тлумацька міська рада
Номер документу: 1202-1447
Назва документу: Рішення 11 сесії міської ради
Прикріплені файли:
 1. Про розгляд Прогнозу бюджету Тлумацької міської територіальної громади на 2022-2024 роки (0.43 МБ)
 2. Про затвердження змін до фінансового плану КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» Тлумацької міської ради за ІII-й квартал 2021 року та калькуляції вартості транспортування хворих в КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» (0.2 МБ)
 3. Про відновлення медичної практики в фельдшерсько-акушерських пунктах шляхом переведення їх в медичні пункти тимчасового базування (0.13 МБ)
 4. Про затвердження переліку адміністративних послуг (0.31 МБ)
 5. Про комплексну цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Тлумацької міської ради на 2022-2025 роки (0.27 МБ)
 6. Про внесення змін до рішення міської ради від 01.12.2020 року № 14-1-2/2020 «Про затвердження Положення про старосту Тлумацької міської ради» (0.15 МБ)
 7. Про внесення змін до відомостей про комунальне підприємство «Культурне рибне господарство «Нептун» Тлумацької міської ради, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження с (0.2 МБ)
 8. Про припинення діяльності КП «Сількомунгосп с.Палагичі» Тлумацької міської ради (0.16 МБ)
 9. Про реорганізацію комунального закладу «Тлумацька централізована бібліотечна система» Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області шляхом приєднання (0.16 МБ)
 10. Про закріплення майна на праві оперативного управління за Тлумацьким ліцеєм №2 Тлумацької міської ради (0.17 МБ)
 11. Про затвердження протоколу проведення електронного аукціону з оренди комунального майна (0.15 МБ)
 12. Про внесення нерухомого майна до переліку об’єктів комунальної власності Тлумацької міської ради (0.15 МБ)
 13. Про припинення права господарського відання на майно КП «Тлумачкомунсервіс» та закріплення майна на праві оперативного управління за Тлумацьким ліцеєм №1 Тлумацької міської ради (0.15 МБ)
 14. Про передачу в оренду комунального майна Тлумацькій районній державній лікарні ветеринарної медицини без проведення аукціону (0.15 МБ)
 15. Про передачу в оренду комунального майна Івано-Франківській дирекції акціонерного товариства «Укрпошта» без проведення аукціону (0.15 МБ)
 16. Про надання згоди на списання майна комунальної власності Тлумацької міської ради, що перебуває в оперативному управлінню КНП «Тлумацька ЦМЛ» (0.15 МБ)
 17. Про надання згоди на списання майна комунальної власності Тлумацької міської ради, що перебуває в господарському віданні КП «Тлумачкомунсервіс» (0.15 МБ)
 18. Про прийняття у комунальну власність та взяття на баланс майна (0.15 МБ)
 19. Про закріплення майна на праві оперативного управління за Кутищенським ліцеєм Тлумацької міської ради (0.15 МБ)
 20. Про закріплення майна на праві оперативного управління за Тлумацьким ліцеєм №1 Тлумацької міської ради (0.15 МБ)
 21. Про внесення змін до переліку першого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду на аукціоні (0.16 МБ)
 22. Про надання згоди на списання майна комунальної власності Тлумацької міської ради, що перебуває на балансі ЗДО «Дюймовочка» (0.15 МБ)
 23. Про зміни у складі виконавчого комітету міської ради (0.15 МБ)
 24. Про звернення міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України (0.15 МБ)
 25. Про звернення міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України (0.17 МБ)
 26. Про затвердження «Детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку вул. І.Франка, с. Гостів » (0.15 МБ)
 27. Про затвердження «Детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд» (0.15 МБ)
 28. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.15 МБ)
 29. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.15 МБ)
 30. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.15 МБ)
 31. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.15 МБ)
 32. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.15 МБ)
 33. Про внесення змін до генерального плану території суміщеного з детальним планом території (ДПТ) по вул. Володимирська в с. Прибилів (0.15 МБ)
 34. Про збільшення основних фондів Тлумацької міської ради (0.15 МБ)
 35. Про закріплення майна на праві оперативного управління за КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» Тлумацької міської ради (0.16 МБ)
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кушніру Миколі Олеговичу (0.13 МБ)
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Кушнір Христині Тарасівні (0.13 МБ)
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присади на ділянка) громадянці Кушнір Христині Тарасівні (0.13 МБ)
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Федоріву Оресту Ярославовичу (0.13 МБ)
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Чемерис Світлані Михайлівні (0.13 МБ)
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гайдайчуку Ігорю Романовичу (0.13 МБ)
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Розметанюк Ганні Іванівні (0.13 МБ)
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Фігурному Дмитру Васильовичу (0.13 МБ)
 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ходаку Ярославу Володимировичу (0.13 МБ)
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Умайлу Ярославу Дмитровичу (0.13 МБ)
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Умайло Тетяні Ярославівні (0.13 МБ)
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Дутці Марії Іванівні (0.13 МБ)
 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ткачуку Михайлу Зіновійовичу (0.13 МБ)
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Антошківу Василю Михайловичу (0.13 МБ)
 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Мужику Владиславу Петровичу (0.13 МБ)
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кавецькому Володимиру Зіновійовичу (0.13 МБ)
 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сосновському Василю Васильовичу (0.13 МБ)
 53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Когутяку Ярославу Володимировичу (0.13 МБ)
 54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Якимів Лесі Мирославівні (0.13 МБ)
 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Демку Ярославу Івановичу (0.13 МБ)
 56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Сенич Марії Олексіївні (0.13 МБ)
 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Барчуку Миколі Миколайовичу (0.13 МБ)
 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянк ) громадянину Марищуку Михайлу Йосиповичу (0.13 МБ)
 59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Марищуку Михайлу Йосиповичу (0.13 МБ)
 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Марищук Любові Михайлівні (0.13 МБ)
 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Шумілову Віталію Ігоровичу (0.13 МБ)
 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кліду Михайлу Володимировичу (0.13 МБ)
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ковальчуку Івану Івановичу (0.13 МБ)
 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Польнюку Володимиру Володимировичу (0.13 МБ)
 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Сакалюку Івану Дмитровичу (0.13 МБ)
 66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гонсіровському Яремі Михайловичу (0.13 МБ)
 67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Стиславському Василю Васильовичу (0.13 МБ)
 68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди громадянину Лютаку Василю Петровичу (0.13 МБ)
 69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.13 МБ)
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Михайленко Марії Василівні (0.13 МБ)
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Михайленко Марії Василівні (0.13 МБ)
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Суботнік Марії Миколаївні (0.13 МБ)
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.13 МБ)
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.13 МБ)
 76. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Бендасу Валерію Леонтійовичу (0.13 МБ)
 77. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.13 МБ)
 78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадян (0.13 МБ)
 79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Янюку Миколі Онуфрійовичу (0.13 МБ)
 80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадян (0.13 МБ)
 81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для веде (0.13 МБ)
 82. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянц (0.13 МБ)
 83. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянин (0.13 МБ)
 84. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Твердохлібу Івану Гавриловичу (0.13 МБ)
 85. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Твердохлібу Івану Гавриловичу (0.13 МБ)
 86. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадян (0.13 МБ)
 87. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадян (0.13 МБ)
 88. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадян (0.13 МБ)
 89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадяни (0.13 МБ)
 90. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадян (0.13 МБ)
 91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадян (0.13 МБ)
 92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 93. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадян (0.13 МБ)
 94. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадян (0.13 МБ)
 95. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Когутяку Володимиру Романовичу (0.13 МБ)
 96. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Саєнко Марії Михайлівні (0.13 МБ)
 97. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадяни (0.13 МБ)
 98. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянин (0.13 МБ)
 99. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для ведення особистого селянського господарства громадянину Барчуку Михайлу Миколайовичу (0.13 МБ)
 100. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянц (0.13 МБ)
 101. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.13 МБ)
 102. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 103. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Сенич Марії Олексіївні (0.13 МБ)
 104. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Марищуку Михайлу Йосиповичу (0.13 МБ)
 105. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.13 МБ)
 106. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Марищуку Михайлу Йосиповичу (0.13 МБ)
 107. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Барчук Марії Михайлівні (0.13 МБ)
 108. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 109. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.13 МБ)
 110. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Зборовській Надії Василівні (0.13 МБ)
 111. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.11 МБ)
 112. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Крижанівській Орисі Михайлівні (0.13 МБ)
 113. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Фучику Віктору Васильовичу (0.13 МБ)
 114. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Савчин Ганні Дмитрівні (0.13 МБ)
 115. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Чабан Надії Миколаївні (0.13 МБ)
 116. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Чабан Надії Миколаївні (0.13 МБ)
 117. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Зварич Марії Василівні (0.13 МБ)
 118. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Веретянні Марії Михайлівні (0.13 МБ)
 119. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Іванущик Олені Іванівні (0.13 МБ)
 120. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Гіглюк Ганні Михайлівні (0.13 МБ)
 121. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Палюзі Ганні Григорівні (0.13 МБ)
 122. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Рекрутяку Ігорю Миколайовичу (0.13 МБ)
 123. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Доронюку Василю Петровичу (0.13 МБ)
 124. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Олексюк Оксані Петрівні (0.13 МБ)
 125. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гаврильчуку Василю Івановичу (0.13 МБ)
 126. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Дупелку Василю Богдановичу (0.13 МБ)
 127. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Іванків Марії Йосипівні (0.13 МБ)
 128. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Рудяку Петру Михайловичу (0.13 МБ)
 129. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Дячишину Богдану Дмитровичу (0.13 МБ)
 130. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Дячишину Богдану Дмитровичу (0.13 МБ)
 131. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Романюку Василю Михайловичу (0.13 МБ)
 132. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Чувашовій Оресті Іванівні (0.13 МБ)
 133. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Морозу Мар’яну Васильовичу (0.13 МБ)
 134. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Морозу Мар’яну Васильовичу (0.13 МБ)
 135. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Кулеш Марії Геннадіївні (0.13 МБ)
 136. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Романюку Миколі Миколайовичу (0.13 МБ)
 137. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Кавецькому Руслану Євгеновичу (0.13 МБ)
 138. Про передачу земельної ділянки частки (паю) у власність громадянину Турчаку Василю Івановичу (0.13 МБ)
 139. Про передачу земельної ділянки частки (паю) у власність громадянину Турчаку Василю Івановичу (0.13 МБ)
 140. Про передачу земельної ділянки частки (паю) у власність громадянину Турчаку Василю Івановичу (0.13 МБ)
 141. Про передачу земельної ділянки частки (паю) у власність громадянину Процаку Юрію Юрійовичу (0.13 МБ)
 142. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Коропецькій Марії (0.13 МБ)
 143. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Мелінишину Дмитру Дмитровичу (0.13 МБ)
 144. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Морозу Мар’яну Васильовичу (0.13 МБ)
 145. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Холодюку Михайлу Васильовичу (0.13 МБ)
 146. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Майстренко Надії Леонівні (0.13 МБ)
 147. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гаврилишину Івану Івановичу (0.13 МБ)
 148. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Кострибі Олександрі Василівні (0.13 МБ)
 149. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Капітан Катерині Федорівні (0.13 МБ)
 150. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Линишин Наталії Миколаївні (0.13 МБ)
 151. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Стасюк Парасковії Михайлівні (0.13 МБ)
 152. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Іващенко Ганні Миколаївні (0.13 МБ)
 153. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Рахинському Михайлу Ільковичу (0.13 МБ)
 154. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Круп’як Марії Іванівні (0.13 МБ)
 155. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Цюху Володимиру Михайловичу (0.13 МБ)
 156. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Стецюк Тетяні Олексіївні (0.13 МБ)
 157. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Вережак Ганні Іванівні (0.13 МБ)
 158. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Загайко Галині Василівні (0.13 МБ)
 159. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Загайко Галині Василівні (0.13 МБ)
 160. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Дарнобіду Петру Петровичу (0.13 МБ)
 161. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Тимківу Михайлу Васильовичу (0.13 МБ)
 162. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Тимківу Михайлу Васильовичу (0.13 МБ)
 163. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Ласиці Івану Івановичу (0.13 МБ)
 164. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Ліцовському Петру Федоровичу (0.13 МБ)
 165. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Чайковському Тарасу Андрійовичу (0.13 МБ)
 166. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Клід Марії Василівні (0.13 МБ)
 167. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Мелінишину Василю Васильовичу (0.13 МБ)
 168. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Козаку Ярославу Йосиповичу (0.13 МБ)
 169. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Тимчуку Роману Миколайовичу (0.13 МБ)
 170. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Шереметі Івану Йосиповичу (0.13 МБ)
 171. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Фуштей Олександрі Михайлівні (0.13 МБ)
 172. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Трачу Івану Івановичу (0.13 МБ)
 173. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Грабарчуку Івану Олександровичу (0.13 МБ)
 174. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Євчук Марії Миколаївні (0.13 МБ)
 175. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Камінській Руслані Степанівні (0.13 МБ)
 176. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Кострибі Мирославу Петровичу (0.14 МБ)
 177. Пропередачу земельної ділянки частки (паю) у власність громадянину Борецькому Антону Гарасимовичу (0.13 МБ)
 178. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Бандурак Ганні Петрівні (0.13 МБ)
 179. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Шкромиді Дарії Михайлівні (0.13 МБ)
 180. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гаріджуку Михайлу Володимировичу (0.13 МБ)
 181. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Михайленко Галині Євстахівні (0.13 МБ)
 182. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Михайленко Галині Євстахівні (0.13 МБ)
 183. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Шостаку Анатолію Максимовичу (0.13 МБ)
 184. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Боднарчук Марії Григорівни (0.13 МБ)
 185. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди громадянину Лютаку Василю Петровичу (0.13 МБ)
 186. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Лисейко Галині Антонівні (0.13 МБ)
 187. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Шнідковій Орисі Іванівні (0.13 МБ)
 188. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Вінтонюку Петру Петровичу (0.13 МБ)
 189. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Білику Роману Романовичу (0.13 МБ)
 190. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Стецюк Тетяні Олексіївні (0.13 МБ)
 191. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Могорук Марії Степанівні (0.13 МБ)
 192. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Квасу Василю Івановичу (0.13 МБ)
 193. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Квасу Василю Івановичу (0.13 МБ)
 194. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Зварич Марії Володимирівні (0.13 МБ)
 195. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди Тлумацькому районному споживчому товариству (0.13 МБ)
 196. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину. Романишину Дмитру Васильовичу (0.13 МБ)
 197. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Чаплінській Оксані Романівні (0.13 МБ)
 198. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Шкварку Степану Олексійовичу (0.13 МБ)
 199. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Королько Галині Василівні (0.13 МБ)
 200. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Бундзяк Ганні Василівні (0.13 МБ)
 201. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Танасюк Оксані Михайлівні (0.13 МБ)
 202. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Андрусяк Марії Василівні (0.13 МБ)
 203. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Креховецькій Марії Степанівні (0.13 МБ)
 204. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гаріджуку Миколі Васильовичу (0.13 МБ)
 205. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шкромиді Василю Михайловичу (0.13 МБ)
 206. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Плісу Ігорю Богдановичу (0.13 МБ)
 207. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Денезі Мирославі Антонівні (0.13 МБ)
 208. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування багатоквартирного житлового будинку ОСББ «Травневий - 23» в м. Тлумач, вул. 1 Травня, 23 (0.13 МБ)
 209. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Лисейко Галині Антонівні (0.13 МБ)
 210. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Галушці Сергію Степановичу (0.13 МБ)
 211. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Круп’як Христині Володимирівні (0.13 МБ)
 212. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди Товариству з обмеженою відповідальністю «ВАПНОБУД» (0.13 МБ)
 213. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в користування на умовах оренди гр. Артишу Юрію Тарасовичу (0.13 МБ)
 214. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності (0.13 МБ)
 215. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності (0.13 МБ)
 216. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Гуцуляку Василю Івановичу (0.13 МБ)
 217. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Боднарчук Наталії Василівні (0.13 МБ)
 218. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Басюк Євдокії Миколаївні (0.13 МБ)
 219. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Митряк Галині Петрівні (0.13 МБ)
 220. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Гнатюк Ганні Іванівні (0.13 МБ)
 221. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Барчук Галині Миколаївні (0.13 МБ)
 222. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Михайленко Галині Євстахівні (0.13 МБ)
 223. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Райляну Івану Івановичу (0.13 МБ)
 224. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Соловію Ігорю Броніславовичу (0.13 МБ)
 225. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Пшеничному Ярославу Михайловичу (0.13 МБ)
 226. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Шкромиді Марії Михайлівні (0.13 МБ)
 227. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Мосорко Богданні Петрівні (0.13 МБ)
 228. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Креховецькій Марії Степанівні (0.13 МБ)
 229. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Рекрутяку Ярославу Івановичу (0.11 МБ)
 230. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Спасюк Ганні Василівні (0.13 МБ)
 231. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Калинюк Марії Іванівні (0.13 МБ)
 232. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Андрусяк Марії Василівні (0.13 МБ)
 233. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Киценюк Орисі Миколаївні (0.13 МБ)
 234. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Киценюк Орисі Миколаївні (0.13 МБ)
 235. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Кавінському Андрію Михайловичу (0.13 МБ)
 236. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Тиханському Віктору Михайловичу (0.13 МБ)
 237. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.13 МБ)
 238. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.13 МБ)
 239. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.13 МБ)
 240. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.13 МБ)
 241. Про продаж земельної ділянки комунальної власності гр. Терлецькому Ярославу Васильовичу шляхом викупу земельної ділянки, що перебувала в оренді (0.13 МБ)
 242. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.12 МБ)
 243. Про передачу в оренду земельної ділянки під польовою дорогою (0.13 МБ)
 244. Про заміну сторони в договорі оренди земельної ділянки (0.13 МБ)
 245. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (0.13 МБ)
 246. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.12 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь