Гід з державних послуг/Новини

Державні послуги для волонтерів — на Гіді

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. Турбота про людей і тварин, гуманність, відданість, відповідальність – все це про тих, хто став на шлях волонтерства, шлях покликання допомогти ближньому, зробити світ кращим. Держава підтримує ініціативу провадження волонтерської діяльності, сприяє  її розвитку та покращенню, захисту прав волонтерів, надання їм додаткових гарантій. Основним законодавчим актом у сфері волонтерської діяльності в Україні є Закон України «Про волонтерську діяльність».

13:40:09 06.12.2022

Державні послуги для вартових інформаційної безпеки — на Гіді

З 30 листопада 1998 року увесь світ щороку відзначає Міжнародний день захисту інформації. Саме цього року було зафіксовано першу масову епідемію комп’ютерного хробака, після чого фахівці задумалися про необхідність комплексного підходу до забезпечення інформаційної безпеки.

10:52:55 29.11.2022

Для Захисників та Захисниць — державні послуги на Гіді

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Сьогодні українці вшановують пам’ять тих, хто став на захист демократичного вибору українців та вкотре дякують всім, хто бореться за це право сьогодні.

16:46:39 21.11.2022

Інформація для тих, хто дарує світло, — на Гіді

Незважаючи на постійні обстріли критичної інфраструктури, працівники енергетичного сектору мужньо відновлюють та продовжують надавати послуги населенню. Вони працюють 24/7 для того, щоб в кожній оселі було світло.

09:31:48 14.11.2022

Інформація про соціальні послуги — на Гіді

Зараз як ніколи українці об’єднані та підтримують одне одного. Соціальні послуги — це способи підтримки громадян, які опинились у скруті через хворобу, інвалідність, похилий вік тощо. У такий спосіб держава, громада і оточення підтримують тих, хто цього потребує. Комусь потрібна допомога у догляді за дитиною, а комусь — «соціальне таксі».

10:03:02 07.11.2022

Для тих, хто бажає працювати в Україні, — інформує Гід з держпослуг

У своїй боротьбі за волю українці не одні. Про це свідчить підтримка іноземних держав у різних сферах: оборонній, гуманітарній, інформаційній. Щоб допомогти Україні та українцям, громадяни інших держав часто приїздять до нас особисто.

16:42:16 27.10.2022