Фестиваль писанки у м.Коломия

Дата: 25.04.2017 17:09

Команда дітей Тлумацького району, переможці районного свята-конкурсу писанки у складі шести вихованців: Дасевич Вікторія (Тлумацький БДЮТ),Соляник Наталія, Бринська Ярина (Тлумацька гімназія), Котерли Андрій (Тлумацький БДЮТ на базі Нижнівської ЗОШ І-ІІІст.), Шевчук Наталія (Живачівська НВК ЗОШ І-ІІІст.), Шолоп Іван ( Тлумацька ЗОШ І-ІІІст.) з керівником гуртків Тлумацького БДЮТ Кікцьо І.В. 22 квітня 2017р. взяли активну участь в обласному святі- конкурсі писанки яке відбулося у м. Коломия.

Діти представили свої творчі роботи за напрямом декоративно – прикладного мистецтва: писанковий розпис та виготовлення нетрадиційної писанки (сувенір). Протягом трьох годин вихованці брали участь у майстер- класі по виготовленні традиційної і нетрадиційної писанки, та показали свої вміння та навики з виготовлення писанки у таких техніках: випилювання лобзиком, різьба по дереву, розпис яйця бджолиним воском.