Мова єднає нас

Дата: 30.05.2017 08:13

Лiтнiй англомовний табiр – це чудова можливість поєднати  навчання із захоплюючим відпочинком, а найголовніше — отримати мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови. Саме тому 29 травня 2017 року на базi Тлумацької гiмназiї запрацював    мовний табір “Summer “. На учасників табору чекає насичена і цікава програма, яку ретельно готували вчителі. Робота спланована за тематичними днями, а саме: «День знайомства. Свято талантів», «Подорож до англомовних країн», «Екологія рідного краю. Екскурсія», «В мене є мрія. День дитинства», «Мова єднає нас».

Вже перший день засвідчив, що у таборі панує атмосфера взаємоповаги та невимушеності, зникають мовні бар’єри, комплекси та страхи. Ігри із тімбілдінгу, запропоновані вчителями та вожатими, навчають дітей діяти однією командою, допомагати один одному.

Отже, літній мовний табір дасть можливість дітям вивчати англійську мову у цікавій формі, весело проводити час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.

29 травня 2017 року

Прес-центр гімназії