Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади

      У вівторок, 26 вересня, в приміщенні Народного дому м.Тлумача відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади під головуванням Тлумацького міського голови Романа Круховського. У склад робочої групи також були включенні представники виконавчого апарату міської ради, в.о. старост сіл громади, представники громадського суспільства та бізнесу, а також представники різних сфер життєдіяльності громади. Вели засідання представники Асоціації міст України Наталія Кобильчак - регіональний консультант з місцевого економічного розвитку в Івано-Франківській області (проект ПУЛЬС), та Ігор Мельничук - радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування (проект U-LEAD), які також є учасниками робочої групи.

         В ході засідання було висвітлено процес стратегічного планування розвитку громади, проведено презентацію запланованої роботи з розробки Стратегії розвитку Тлумацької громади, проведено презентацію соціально-економічного аналізу Тлумацької міської ОТГ.

         Також учасники робочої групи провели SWOT-аналіз, побудували TOWS-матрицю, визначились із сильними і слабкими сторонами, можливостями і загрозами для Тлумацької міської ОТГ, обговорили стратегічне бачення розвитку громади.

 « повернутися до списку новин