Відкриття купального сезону на міському озері

На виконання рішення виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади від 27 квітня 2017 року № 85, сьогодні, 01 червня 2017 року, за участю міського голови Круховського Романа Петровича відбулося відкриття купального сезону на Тлумацькому міському озері.

На данному об’єкті  проведено всі передбачені чинним законодавством заходи з підготовки його до експлуатації в літній оздоровчий період:

• облагороджено пляж та встановлено буйки;
  • виставлено контейнери  для  зберігання  побутових   відходів та  влаштовувано громадські вбиральні ;
  • організовано нагляд і рятувальні роботи за безпекою людей на воді;
  • облаштовано інформаційні стенди з правилами охорони життя людей і наданням першої медичної допомоги;
  • встановлено рятувальний пост та обладнано його спеціальними жилетами, кругами, аптечкою, рупором, необхідними засобами зв’язку і т.д.

Звертаємо увагу населення - дотримуватись правил безпеки на водоймах, не порушувати громадський порядок та не перебувати у місцях масового відпочинку у стані алкогольного сп’яніння. Застерігаємо, що купатися у непристосованих для цього місцях категорично заборонено! Це умови, необхідні для збереження життя і здоров’я громадян!