Відбулось засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ОТГ

Дата: 29.06.2017 15:31

На черговому засіданні виконавчого комітету Тлумацької міської ради  об’єднаної територіальної громади, яке відбулось 29 червня в малому залі Тлумацької районної ради під головуванням міського голови Романа Круховського, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади. В роботі засідання виконкому також взяли участь секретар міської ради Ігор Денькович та заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар.

Розглянуто питання порядку денного про затвердження плану роботи виконавчого комітету  на 2-е півріччя 2017 року, про внесення змін до персонального складу узгоджувальної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування при виконавчому комітеті Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади, про  надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, про  передачу на баланс Комунального підприємства «Міське комунальне господарство» Бітумізатора Б 400.02ПС, про затвердження Положення про порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Тлумача та про надання дозволу на виготовлення проекту технічної документації по освітленню вул. Симоненка в м.Тлумач.

Згідно розглянутих питань членами виконавчого комітету прийняті відповідні рішення.