Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Футбольний турнір «Кубок матері» у с. Вікняни

        У неділю, 29 жовтня,  у с. Вікняни Тлумацької міської ОТГ відбувся футбольний турнір  «Кубок матері», присвячений усім багатодітним матерям, зокрема Кулещак Катерині Михайлівні.

       У пам’ять про маму вихідець із с. Вікняни, а зраз мешканець м. Дніпро, уже четвертий рік поспіль проводить кубок для футболістів-ветеранів спорту. З кожним роком турнір набирає все більших масштабів.

      Так, на спортивному майданчику команда господарів, володарі минулорічного «Кубку матері» ветерани футбольного спорту зустрічали гостей ФК «Спрут» м. Дніпро, ФК «Ураган» м. Івано-Франківськ, ФК Тлумач.

       Організатор заходу Кулещак Петро Богданович вручив грамоти, медалі та цінні подарунки учасникам турніру.

       Футбольні команди хвилиною мовчання вшанували матерів, а також футбольного тренера, який виховав не одне покоління футболістів, тлумачанина Василя Михайловича Рахінського, якого футбольна Тлумаччина 28 жовтня провела у вічність.

      Перемогу святкувала команда «Спрут» м. Дніпро, яка у фіналі зустрілася із командою «Ураган» м. Івано-Франківськ. Третє місце виборола команда     с.Вікняни, яка обіграла ФК Тлумач.

     Таким чином, «Кубок матері» поїхав у м. Дніпро. Але як обіцяли футболісти, на наступну осінь вони обов’язково зустрінуться знову.

 « повернутися до списку новин