Форум учнівського самоврядування

Дата: 24.04.2017 08:11

У п’ятницю, 21 квітня 2017 року, на базі Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся конкурс на кращу молодіжну організацію та організацію учнівського самоврядування в школах Тлумацької ОТГ. Під час заходу відбулося представлення проектів роботи учнівського самоврядування та діяльності дитячих і юнацьких організацій. У проектах лідери учнівського самоврядування намагалися розкрити питання організації та практичного застосування роботи учнівського самоврядування, а також вказати на здобутки та результат їхньої роботи. За результатами голосування членів журі, кращими було визнано роботи учнівських комітетів Тлумацької та Гринівецької школи, які будуть представляти Тлумацьку об’єднану територіальну громаду на обласних форумах лідерів учнівського самоврядування.