Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, духовності, молодіжної політики, спорту, туризму та захисту прав громадян

     У четвер, 15 червня, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури,  духовності, молодіжної політики, спорту, туризму та захисту прав громадян ( голова комісії  О.В. Мельник). На засіданні були присутні заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар. На порядку денному засідання комісії розглядались питання про внесення змін до рішення від 30.12.2016р. № 08-1-1/2016 «Про затвердження структури виконавчих органів Тлумацької міської ради, загальної чисельності апарату» та скасування рішення № 69-2/2017 від 20.01.2017р. «Про затвердження Положення про відділ відділ культури і туризму виконавчого комітету Тлумацької міської ради», про створення відділу культури та туризму Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади та затвердження Положення про відділ культури та туризму Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області, про затвердження начальника відділу культури та туризму Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області,про перелік закладів культури базової мережі Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області. Комісії опрацювали звернення, внесли уточнення, пропозиції до проектів рішень, оформили висновки.

     Всі проекти рішень виносяться на розгляд позачергової дев’ятої сесії Тлумацької міської  ради об’єднаної територіальної громади, яка відбудеться 20 червня 2017 року.

 « повернутися до списку новин