Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Розвиваємо медицину Тлумацької об’єднаної територіальної громади

    19 січня на Тлумацькому озері відбулося освячення новопридбаного автомобіля Центру первинної медичної допомоги  Тлумацької об’єднаної  територіальної  громади, що буде використовуватися для обслуговування викликів та надання планової  профілактичної  роботи  жителям  громади.  За виділені кошти обласною радою було  закуплено ще й лабораторне обладнання  для визначення рівня гемоглобіну, гематокриту, аналізу сечі та окремих імунологічних показників крові, а також  п’ять комп’ютерів  для забезпечення роботи  лікарів ЦПМД  Тлумацької ОТГ із системою  eHealth.

В Центрі первинної медичної допомоги проведено поточні ремонти приміщень, організовано  роботу  денного стаціонару  на 15 ліжок, відділення сімейної медицини, кабінету профілактичних щеплень, а для забезпечення надання якісних послуг було закуплено  холодильники,  небулайзери,  тонометри,  пульсоксиметри, сумки-укладки.

За сприяння керівництва та депутатів Тлумацької міської ради ОТГ  для денного стаціонару придбано тубус-кварц,  електрофорез та апарат для  дарсонвалізації.

Сподіваємось, що надані послуги покращать стан здоров’я жителів нашої громади.« повернутися до списку новин