Квітне наша воля наче маків цвіт

Дата: 17.10.2017 08:49

Патріотична година

«Квітне наша воля наче маків цвіт»

14 жовтня – особливий день, день, коли ми згадуємо і вшановуємо тих, хто стояв біля витоків становлення  української держави; тих, хто силою нескореного духу, гідно боровся за право називатися Українцем; тих, хто й досі відстоює цілісність нашої країни!

Щороку, як тільки календарний поріг переступає жовтень  ми відзначаємо чимало важливих дат. Це – День козацтва, День захисника України, свято – Покрови Пресвятої Богородиці. А ще цьогоріч, 14 жовтня, виповнюється 75 років створення Української Повстанської Армії (УПА).

Тлумацька бібліотека для дітей, у переддень свята,  з метою національно-патріотичного виховання молоді, провели патріотичну годину «Квітне наша воля наче маків цвіт». Читачі, разом із бібліотекарем, уявно повернулись  до наших національних витоків, духовної пам’яті, привідкрили славну сторінку нашої історії, згадали як зародилась Січ, як створилася Українська Повстанська Армія, а також згадали славні імена воїнів, що сьогодні мужньо захищають кордони України.

Наприкінці заходу, діти уважно переглядали цикл літературно книжкових виставок: «Ми – діти козацької матері», «УПА – армія нескорених» та «Гей, там на горі січ іде».