Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

В Тлумачі пройшов конкурс-огляд читців імені Тараса Шевченка

   

     

      У неділю, 25 лютого, в Тлумацькому народному домі пройшов конкурс-огляд читців імені Тараса Шевченка Тлумацької об’єднаної територіальної громади.

       Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Г. Шевченка, виявлення обдарованої молоді, залучення молодих виконавців до заходів, спрямованих на вшанування пам’яті Кобзаря та визначення перспектив розвитку аматорського мистецтва на наступні роки.

        В конкурсі взяли участь переможці відбіркових конкурсів у населених пунктах Тлумацької ОТГ, а саме читці з сіл Бортники, Королівка, Колінці, Вікняни, Надорожна, Тарасівка, Братишів, Прибилів, Пужники, Остриня та з міста Тлумач.

        Члени журі мали змогу переглянути театралізовані композиції за творами Кобзаря, твори Т.Г. Шевченка, твори українського поета довільної теми, твори українських поетів, присвячені Тарасу Шевченку.

        За результатами конкурсу переможцем (І-ше місце) стала учениця Надорожнянського НВК Ілона Романюк (керівник Н. Михайленко), яка візьме участь в обласному огляді-конкурсі імені Тараса Шевченка в м. Івано-Франківськ 03 березня 2018 р.

        Друге місце здобули Руслана Ковбас (с.Вікняни), Анна Водославська     (с.Тарасівка), Катерина Палюга (с. Остриня), третє місце – Наталія Стрингалюк (учениця Тлумацької гімназії) та Тетяна Шкварок (с.Братишів).« повернутися до списку новин