Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Актуальні питання реформування медицини

 

         8 лютого 2018 року делегація Тлумацької об’єднаної територіальної громади у складі заступника міського голови з гуманітарних питань Ігоря Мандара та головного лікаря ЦПМД Оксани Мельник, за організації Центру розвитку місцевого самоврядування, взяла участь у семінарі на тему «Актуальні питання реформування первинної медичної допомоги».

         Під час заходу, наша делегація презентувала досвід створення та функціонування ЦПМД Тлумацької ОТГ у призмі досягнень та викликів. Участь у семінарі взяли також Наталія Лісненська (координатор з питань охорони здоров’я, центральний офіс реформ), Руслан Панасюк (директор Івано-Франківського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»), Орина Децик (завідувач кафедри соціальної медицини, організації охорони здоров’я і медичного правознавства Івано-Франківського національного медичного університету), Галина Микула (головний спеціаліст з організації медико-санітарної допомоги департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації), Галина Мельник, Марія Баран, Оксана Швець та Михайло Івашків (експерти Центру розвитку місцевого самоврядування).

           В процесі доповідей  було обговорено найважливіші питання організації та процесу впровадження реформування медицини, фінансування, а також виклики та можливі ризики проведення реформи. Як підсумок, було прийнято відповідні рішення та звернення до Віце-прем'єр-міністра — Міністра регіонального розвитку  Геннадія Зубка.« повернутися до списку новин