Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Дорогі діти, шановні батьки, шановна громадо!

       Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.  Ви – наша надія! Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб ви  росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Дитинство – коротка, але найпрекрасніша мить людського життя. Завдання дорослих –виховати юне покоління розумними, порядними, добрими, із щедрою та гармонійною душею та впевненими в собі.

       Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, родинного тепла та цікавого й змістовного дозвілля під час літніх канікул. Хай  ваші обличчя завжди сяють радістю і щастям. Гарної долі, добра, натхнення, здійснення всіх ваших найзаповітніших бажань! Щиро дякую кожній сім’ї, яка усиновила дитину, взяла її на виховання, кожному з прийомних батьків та батьків-вихователів, які подарували частку серця та любові таким дітям, подарували їм родину та домівку.

 

Бажаю всім щастя, здоров’я та злагоди!

 

З повагою,

Міський голова                                                                  Роман Круховський« повернутися до списку новин