Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації, управління майном та комунальними підприємствами

Дата: 24.01.2018 09:02
Кількість переглядів: 276

Сьогодні, 24 січня, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації, управління майном та комунальними підприємствами (голова комісії В.Р. Пелех).  Депутатами розглянуті питання про прийняття майна в комунальну власність та про дострокове припинення дії договору оренди частини приміщення котельні Тлумацької гімназії.

Постійною комісією оформлено висновки та підготовлено проекти рішень, які  будуть розглянуті на засіданні шістнадятої сесії Тлумацької ОТГ, що відбудеться в Тлумацькому народному домі 26 січня 2018 року.