Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

КРУГЛИЙ СТІЛ З МОЛОДДЮ ТЛУМАЦЬКОЇ ОТГ

     На передодні дня молоді, 23 червня, у конференц-залі  Тлумацькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч за круглим столом за участі молоді громади та міського голови Романа Круховського на тему: "Активна молодь - сильна громада". Головною метою заходу було залучення молоді Тлумацької ОТГ до участі у розвитку громади.

      Представники населених пунктів обговорювали проблеми молоді, запропонували своє бачення вирішення виходу із ситуації, яка склалась в населених пунктах громади. В результаті обговорення,  головною проблемою молоді було визначено проведення дозвілля. Не менш важливою проблемою являється і застаріла матеріально-технічна база, відсутність спортивних майданчиків та відтік молоді з села. 

      Учасники обговорили питання соціального партнерства та висловили власне бачення спільних перспектив щодо реалізації різного роду напрацювань на користь громади, формування духовного, творчого та інтелектуального потенціалу молоді.

      Міський голова Роман Круховський  подякував молоді за плідну співпрацю та  привітав з прийдешнім святом.« повернутися до списку новин