Коляда гуртує всіх

Під такою назвою, 09 січня, на площі «Героїв Майдану» пройшов різдвяний концерт за участю колективів організацій та установ Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади.

З вітальним словом до краян та побажанням веселого Різдва звернувся декан  Тлумацької єпархії греко-католицької церкви отець Павло.

На площі лунали колядки, віншування та різдвяні привітання громаді міста від працівників Тлумацького народного дому, Будинку дитячої та юнацької творчості, Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст., Тлумацької гімназії, дитячого садочка «Дюймовочка», дитячої музичної школи. В заході взяли участь фіналісти телепроекту «Голос діти» дует «Налисники» з м. Тлумач, народний аматорський хор «Відродження» та народний аматорський молодіжний хор «Аксіос» Тлумацького народного дому. Завершили дійство колядники Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади, після чого всі учасники концерту вийшли на сцену і спільно заколядували «Нова радість стала».

Щиро дякуємо усім тим, хто подарував тлумачанам святковий різдвяний настрій.