Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

До відома громадиЗ настанням стійкого потепління, відсутністю снігового покриву просимо розпочати роботи по прибиранню від сміття, благоустрою територій приватних садиб, об’єктів бізнесу, установ, організацій та прилеглих до них територій.

Особливо просимо звернути увагу на поводження з твердими побутовими відходами, зокрема на утилізацію полімерних торбинок, які розвіваються вітром і завдають значної шкоди довкіллю.

Громадян, у яких відсутні договори на видалення відходів з КП «Міське комунальне господарство», просимо їх укласти. За незначну плату Ви позбудетеся клопотів з видаленням побутового сміття.

До уваги підприємців юридичних та фізичних осіб, згідно п.  3.2. Державних санітарних норм та правил утримання територій   населених місць. Забороняється  складування  тари  і запасів товарів біля кіосків,  наметів,  торгівельних павільйонів,  магазинів та  інших підприємств  торгівлі,  а  також  на  прилеглій  до них території. Підприємства торгівлі зобов'язані здійснювати прибирання прилеглих територій  у  радіусі  не  менше 5 м та забезпечувати зберігання і перевезення побутових  відходів  відповідно  до  вимог  Санітарних норм.

Окремо відзначаємо про те, що відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Сподіваємося на свідомість та розуміння усієї громади.

Спільними зусиллями зробімо  рідну домівку чистою та привабливою.


                                                                                       
                                                                                        Міська рада


« повернутися до списку новин