Вчергове в Тлумачі відбувся традиційний турнір з футболу пам'яті Ярослава Кікця

Дата: 12.06.2017 10:19

Вчора, 11 червня,  на міському стадіоні «Колос» відбувся традиційний футбольний турнір пам'яті Ярослава Кікця між командами Тлумацької ОТГ, депутатів районної ради, директорів загальноосвітніх закладів району, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, та учасників АТО. Учасників турніру привітав міський голова Тлумацької міської ОТГ Роман Круховський, районна влада,  дружина Ярослава Кікця пані Марія та його онучка Слава. Від учасників заходу був покладений кошик квітів до могили багатолітнього керівника спорту Тлумаччини.

В результаті напружених та захоплюючих ігор у фіналі турніру зустрілись команди працівників Тлумацької ОТГ та райдержадміністрації. Перемогу з рахунком 1:0 святкували футболісти Тлумацької об’єднаної територіальної громади, які, завдяки голкіперу Андрію Бойчуку, за весь турнір не пропустили у свої ворота від суперників жодного м'яча.

Учасники змагань нагороджені Кубком, грамотами від відділу у справах молоді та спорту Тлумацької райдержадміністрації.