Творчий звіт клубу с.Вікняни

Дата: 06.06.2017 16:25

Вже традиційно, щороку, заклади культури  звітують про свою роботу. Виключенням не стало і с. Вікняни Тлумацької об’єднаної територіальної громади, де у неділю 4 червня  пройшов творчий звіт «Мистецтво нашого села».

Участь у святі взяли  настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці о.Роман Козак, голова  Тлумацької об’єднаної територіальної громади Роман Петрович Круховський , заступник голови Тлумацької ОТГ Ігор Мандар, кандидат мистецтвознавства,  викладач  кафедри «театрального мистецтва» Інституту мистецтв Прикарпатського Національного університету ім.В.Стефаника  Оксана Федорків, в.о.старости с.Вікняни Мирослав Красняк, жителі села та запрошені.

Проведене свято подарувало усім присутнім позитивні емоції та незабутні враження.  Під час заходу у залі панувала святкова атмосфера, а глядачі вдячними оплесками вітали ансамбль «Грона калини», солістів І.Лущак, О.Ягасик,С.Глущак, О.Красняк, читців М.Кузів і У.Барчук, дитячий драматичний  гурток  із «Сватанням» та молодіжний фолькльорний  колектив  із «Сучасними вечорницями». Спеціальним гостем свята став Михайло Ковтун, який презентував вікнянцям пісню «Мої Вікняни».