Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Громадське слухання

Громадське слухання

 

щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню цільового призначення землі для розміщення та обслуговування будівель сільськогосподарського призначення (тваринницькі, складські приміщення, піднавіс) на території господарського двору на вул. Гора в с.Братишів, Тлумацького району Івано-Франківської області.

З 21 червня 2017 року по 20 липня 2017 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) по відведенню та встановленню цільового призначення землі для розміщення та обслуговування будівель сільськогосподарського призначення (тваринницькі, складські приміщення, піднавіс) на території господарського двору на вул. Гора в с. Братишів, Тлумацького району Івано-Франківської області.

У проекті опрацьовано планувальне рішення окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню цільового призначення землі для розміщення та обслуговування будівель сільськогосподарського призначення (тваринницькі, складські приміщення, піднавіс) на території господарського двору на вул. Гора в с.Братишів орієнтовною площею 4.0 га.

Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Тлумацької ОТГ.

Розробником детального плану – ФО-П Василинюк М.М.

23 липня 2017 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.

Місце проведення громадських слухань: Народний дім с. Братишів

Початок о 12:00 год.

Пропозиції просимо подавати до 20 липня 2017 року за адресою: м. Тлумач, вул. І. Макуха,2, кабінет секретаря Тлумацької міської ОТГ.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Денькович І.М.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

-юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

-власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

-представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 

 Опубліковано 21.06.2017р.« повернутися до списку новин