Турнір пам’яті Героя!!!

Дата: 29.06.2017 08:57

28 червня у м. Тлумач відбувся перший турнір з міні футболу пам'яті Віталія Козака - учасника АТО, який загинув у зоні бойових дій 21 червня 2015 року від кулі ворожого снайпера.

З вітальним словом до учасників звернувся батько Віталія Михайло, заступник голови Тлумацьої ОТГ Ігор Мандар, начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Костянтин Лисейко. Учасники турніру хвилиною мовчання вшанували загиблого героя та поклали квіти до його могили.

В змаганнях взяли участь команди учасників АТО району, Тлумацього РЕМ, працівників поліції та підприємців міста. В фінальному матчі команда працівників РЕМу з рахунком 6-3 перемогла команду підприємців. Фіналісти та переможці турніру міським головою Романом Круховським, батьком Віталія Козака – паном Михайлом та його сином – Олександром були нагороджені кубком, грамотами та медалями.