Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбувся  перший етап шкільного турніру з футзалу на кубок НФК  «Ураган»

 

   

    25.01.2018 року  м. Тлумачі на базі  спортивного комплексу Тлумацької ДЮСШ  відбувся  перший етап шкільного турніру з футзалу на кубок НФК  «Ураган».

Переможцями  у підгрупах серед ЗНЗ Тлумацької  ОТГ стали команди;

Тлумацької ЗОШ 1-3 ст.

Колинцівського НВК

Прибилівського НВК.

І здобули право виступати в другому етапі шкільної футзальної ліги, на кубок НФК Ураган сезону 2017-2018 років.

 

 

 

                                                                                                                                                                                            Затверджую

                                                       Начальник відділу освіти,молодіжної  політики та спорту

           Тлумацької міської ради ОТГ

                                                                                                                   ___________________Н.В.Мандар

 

Календар ігор І етапу Шкільного турніру

з футзалу на кубок НФК «Ураган»

Тлумацької ОТГ, Івано - Франківської обл.

Група А

Дата

Час гри

Команди

І тур

25.01.2018р

09.30

Прибилівський НВК – Братишівський НВК

25.01.2018р

10.00

Надорожнянський НВК – Гімназія 

ІІ тур

25.01.2018р

10.30

Гімназія – Прибилівський НВК

25.01.2018р

11.00

Братишівський НВК – Надорожнянський НВК

ІІІ тур

25.01.2018р

11.30

Прибилівський НВК – Надорожнянський НВК

25.01.2018р

12.00

Гімназія – Братишівський НВК

         

 Група В

Дата

Час гри

Команди

І тур

25.01.2018р

12.30

Королівська ЗОШ І – ІІІ ст. – Вікнянський НВК

25.01.2018р.

13.00

Бортниківський НВК – Колінцівський НВК

ІІ тур

25.01.2018р.

13.30

Колінцівський НВК – Королівська ЗОШ І – ІІІ ст.

25.01.2018р.

14.00

Вікнянський НВК - Бортниківський НВК

ІІІ тур

25.01.2018р.

14.30

Королівська ЗОШ І – ІІІ ст. – Бортниківський НВК.

25.01.2018р.

15.00

Колінцівський НВК - Вікнянський НВК

         

Група С

Дата

Час гри

Команди

І тур

25.01.2018р.

15.30

Тлумацька ЗОШ І – ІІІ ст.  – Школа  - інтернат

25.01.2018р.

16.00

Пужниківський НВК  – Гринівецька ЗОШ І – ІІ ст.  

ІІ тур

25.01.2018р..

16.30

Гринівецька ЗОШ І – ІІ ст.  – Тлумацька ЗОШ І – ІІІ ст. 

25.01.2018р.

17.00

Школа  - інтернат – Пужниківський НВК 

ІІІ тур

25.01.2018р.

17.30

Тлумацька ЗОШ І – ІІІ ст.  – Пужниківський НВК 

25.01.2018р.

18.00

Гринівецька ЗОШ І – ІІ ст.  – Школа  - інтернат

         

 

Відповідальний за проведення змагань: __________ М.П.Круховський

Головний суддя змагань:  ______________ І.М.Олійник

Секретар    ___________    У.Атаманюк              

 

 

Підсумкова таблиця

 

Група А 25.01.2018р

________________________________________________________________

 

                                 Головний  суддя змагань               І.  Олійник                       

                                                     Секретар                                   У.Атаманюк        

 

 

Підсумкова таблиця

 

Група В 25.01.2018р.

з/п

Команда

1

2

3

4

5

6

З/П

Очки

Місце

1

Королівська ЗОШ

 

0:5  -0

0:5   - 0

0:5  -0

 

 

         0/15

0

4

2

Бортниківський НВК

5:0  -3

 

0:10 -0

0:2 -0

 

 

         6/12

3

3

3

Колінцівський НВК

5:0 - 3

10:0-  3

 

0:2  -1

 

 

         17/2

7

1

4

Вікнянський НВК

5:0  -3

2:1  -3

2:2  -1

 

 

 

          9/3

7

2

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________

 

 

Головний  суддя змагань               І.  Олійник

   Секретар                                                У.Атаманюк

 

Підсумкова таблиця

 

Група С 25.01.2018р.
 

з/п

Команда

1

2

3

4

5

6

З/П

Очки

Місце

1

Тлумацька ЗОШ

 

5:0 -3

13:0 -3 

11:0 -3

 

 

29/0

9

1

2

Пужниківський НВК

0:5 -0

 

0:5  -0

0:5 -0

 

 

0/15

0

4

3

Гринівецька ЗОШ

0:3-0

5:0 -3

 

1:0 -3

 

 

9/13

6

2

4

Школа-інтернат

0:4 -0

5:0 -3

0:4 -0

 

 

 

5/15

3

3

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________

 

 

                                           Головний  суддя змагань                  І.Олійник                      

                                                     Секретар                                                 У.Атаманюк      

 

 

 



« повернутися до списку новин