Відбулись громадські слухання

Дата: 29.01.2018 09:34

28 січня 2018 року в приміщенні Тлумацького народного дому відбулися громадські слухання щодо врахування громадської думки та інтересів під час розроблення змін до генерального плану по вул. Башта, м. Тлумач, Івано –Франківської області, суміщеного з ДПТ на площі 2,8 га під індивідуальну житлову забудову.

Учасниками слухань були: міський голова Круховський Р.П., секретар міської ради Денькович І.М., керуючий справами виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ Одуд І.В., начальник відділу організаційної і кадрової роботи та документообігу  виконавчого комітету міської ради Бойчук А.Я., головний спеціаліст земельного відділу міської ради Микуляк Р.М., депутат міської ради Маланчук В.Я.,член виконкому Крупа В.П., учасники АТО та інші жителі об'єднаної територіальної громади.

Слухання пройшли в діловій та конструктивній обстановці. В обговоренні активну участь взяли  : Кишинський Р.Б., Московчук Я.М., Маланчук В.Я., Крупа В.П., Риндич Б.Л. та інші. Присутні висловлювали свої думки, вносили пропозиції, зверталися із запитаннями. Серед яких найактуальнішим питанням було врахування в даному ДПТ об’їзної дороги, проектування тротуарів та інфраструктури майбутнього житлового масиву.

За підсумками обговорення жителі об'єднаної територіальної громади прийняли рішення – підтримати пропозицію Тлумацької міської ради ОТГ про внесення змін до генерального плану по вул. Башта, м. Тлумач, Івано –франківської області, суміщеного з ДПТ на площі 2,8 га під індивідуальну житлову забудову учасникам АТО, із умовою врахування в даному ДПТ об’їзної дороги, проектування тротуарів та інфраструктури майбутнього житлового масив.