Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

 

   15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану. 

Афганська війна була найжорстокішою і найкривавішою. Близько 160 тисяч військовослужбовців України виконували свій інтернаціональний обов’язок, проявляючи вірність присязі, відвагу і мужність. Багато з них загинуло в боях смертю хоробрих, померло від ран уже в мирний час. 

Відзначаючи чергову дату закінчення тієї кровопролитної неоголошеної війни, ми насамперед віддаємо данину пам'яті й поваги цим людям, справжнім патріотам рідної землі. Вони, незважаючи на всі труднощі, що випали на їхню долю, дають приклад високої громадянськості й відповідальності за стан справ у суспільстві, доводять свою вірність загальнолюдським цінностям, продовжують славетні традиції фронтовиків і своїх бойових побратимів. 

 У цей день  хочу висловити  щиру  вдячність всім учасникам бойових дій на території інших держав за чесне виконання  свого службового обов’язку в бойових умовах та побажати вам, вашим родинам, міцного здоров’я, душевного спокою, добробуту, віри в майбутнє, злагоди і миру на довгі літа!

 

 

З повагою,

 

Міський голова                                                        Роман Круховський

 « повернутися до списку новин