Нова сторінка в історії Тлумацького волейболу

Ось так пишеться історія!!! З 23 по 25 лютого м.Тлумач приймало 3-й тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд першої ліги. Це був вирішальний тур для СК ПРИБИЛІВ.

Завдяки впевненим перемогам з однаковими рахунками 3-0 над ВК Володар, ВК ДСО та ВК Західрембуд, наші волейболісти вперше в історії Тлумаччини стали учасниками фіналу, який розіграє комплект нагород.

Результат став вершиною великої і тяжкої праці про який ми кілька років назад тільки мріяли. Хочеться подякувати  всім, хто підтримав команду, як фінансово, так і морально. Дякуємо кожному гравцю, що повірив у команду, всім хто допоміг зробили це свято волейболу в Тлумачі, людям, які завжди поруч і підтримують команду, керівництву та окремо тренеру команди Констянтину Лисейку.

Свято вдалось! СК ПРИБИЛІВ У ФІНАЛІ!!!