Відбувся семінар для заступників з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Тлумацької міської ради ОТГ

10 січня 2018 року на базі Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст.  відбувся семінар для заступників з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Тлумацької міської ради ОТГ з проблеми «Шляхи реалізації компетентісного підходу в позаурочний час». Його метою стало визначення актуальних проблем реалізації компетентнісного підходу в освітньому процесі, створення умов для становлення готовності педагогів до реалізації компетентнісного підходу в позаурочний час.Учасники переглянули мультимедійну презентацію про необхідність змін у школі та взаємодію школи, родини, громади у формуванні  всебічно розвиненої особистості, патріота з активною позицією та  інноватора , здатного змінювати світ.

Методист відділу освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради ОТГ  Н. Деньковичнаголосила на важливості формування соціальної та громадянської  компетентності для демократичного  суспільства. Оскільки, 2018 рік оголошено в Україні Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право !» згідно з Указом Президента України №361/2017 від 14 листопада 2017 року, учасники семінару  опрацювали   учнівську версію Конвенції про права дитини. В рамках семінару було проведено опитування щодо ставлення до змін та реформ у суспільстві,  проведено вправу «Зроби вибір»,  тренінг «Права дітей-частина процесу захисту прав людини». Заступник з виховної роботи Тлумацької гімназії Л.Горін ознайомила присутніх з матеріалами українсько-швейцарського проекту DOCCU «Розвиток громадянських компетентностей в Україні».  М.Саварин, заступник з виховної роботи Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст., розповіла про проектну дільністьу виховній роботі та оформлення технологічної картки (паспорту) проекту.У своїх  виступах педагоги поділились своїми здобутками з питань інноваційних форм виховної роботи у закладах. Підсумком семінару став круглий стіл з проблеми сучасних тенденцій розвитку громадянських компетентностей дітей та учнівської молоді та шляхи впровадження інноваційних форм і методів виховної діяльності .