Відбулось розширене засідання колегії відділу освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади

Дата: 30.08.2017 09:37

29 серпня ц.р. в залі засідань Тлумацької райдержадміністрації відбулось розширене засідання колегії відділу освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Участь у заході  взяли участь  голова Тлумацької міської ради Роман Круховський, заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар, начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту Наталія Мандар.                Серед запрошених  були керівники загальноосвітніх та позашкільних  навчальних закладів,  завідувачі  дошкільних навчальних закладів, заступники директорів з навчально-виховної та виховної роботи , голови  профспілкових комітетів закладів освіти.

У своєму виступі голова Тлумацької міської ради ОТГ подякував освітянам за самовіддану працю та привітав усіх з початком нового 2017-2018 навчального року.

Присутні заслухали доповідь начальника відділу освіти, молодіжної політики та спорту Наталії Мандар «Про підсумки розвитку освітньої галузі у 2016/2017 навчальному році та пріоритетні завдання на 2017/2018  навчальний рік». В рамках доповіді обговорювались такі питання:

1.Якісна освіта – стандарт нового покоління, реалії та перспективи.

(виступив П. Сова, директор Тлумацької гімназії)

2.Система роботи загальноосвітнього навчального закладу щодо забезпечення конкурентоздатності в сучасних умовах розвитку суспільства.

(виступила О.Яців, директор Гринівецької ЗОШ І-ІІ ст.)

3. Якісна дошкільна освіта – вимога сьогодення

(виступила Л. Рекрутяк, завідувач ДНЗ «Сонечко»)

4.Організація роботи позашкільного закладу щодо розвитку здібностей школярів.

(виступив М.Круховський, директор Тлумацької ДЮСШ)

Одним із питань було затвердження угоди між відділом освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради та районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2017-2020 роки.

За якісну підготовку навчальних закладів до нового навчального року  керівники Гринівецької ЗОШ 1-2 т., дошкільного навчального закладу «Сонечко», Колінцівського НВК, Надорожнянського НВК, Остринської ЗОШ 1-2 ст. нагороджені грошовими преміями.