Відбулось дев’яте чергове засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради

Дата: 22.08.2017 09:37

На черговому засіданні виконавчого комітету Тлумацької міської ради  об’єднаної територіальної громади, яке відбулось 22 серпня в приміщенні Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Романа Круховського, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосується сфери життєдіяльності громади. В роботі засідання виконкому  взяли участь секретар міської ради Ігор Денькович, перший заступник міського голови Андрій Радовець, керуючий справами Ігор Одуд та заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар.

Згідно порядку денного розглянули питання  про стан готовності закладів освіти до нового навчального року та підготовку до опалювального сезону, про розгляд питання щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність в межах населеного пункту с.Вікняни контур №212 із земель запасу Тлумацької міської ради ОТГ для ведення садівництва, про присвоєння поштової адреси с.Гринівці, вул.Грушевського, 88Б житловому будинку Лук’яніва Андрія Андрійовича, про присвоєння поштової адреси м.Тлумач, пр.Промисловий житловому будинку Кулинича Миколи Івановича, про присвоєння поштової адреси м.Тлумач, вул.Промислова, 13 житловому будинку Нищук Наталії Іванівни. про надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим категоріям  громадян та в різному про надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим категоріям громадян.

Згідно розглянутих питань членами виконавчого комітету прийняті  відповідні рішення.