Візит польських волонтерів

Дата: 19.07.2017 13:57

У понеділок, 17 липня, до Тлумацької громади завітала польська делегація волонтерів. На терени нашої громади поляків привела благодійна акція «Могилу прадіда збережи від забуття». Під час перебування учасники акції впорядковували польські могили  у місті Тлумачі та селах громади. До акції долучились місцеві жителі та міське комунальне підприємство Тлумацької ОТГ.

Ця акція триває вже протягом кількох років. Позитивом є те, що польська молодь дуже переймається українською стороною, адже саме молоде покоління робить великий внесок у розвиток та збереження історії. Вони скріплюють минуле, але водночас є міцними мостами до майбутнього. Також позитивна і вдала реалізація цієї акції залежить і від міцної співпраці з представниками влади. Під час зустрічі було досягнуто домовленість про майбутнє співробітництво та партнерські відносини між нашою громадою та містами Лєгніца та Вроцлавом. Голова Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Роман Круховський зазначив, що необхідно берегти взаємозв’язки, традиції та пам'ять наших народів, а також висловив щирі слова вдячності польським волонтерам та заявив про сподівання співпраці у майбутньому. На згадку про візит до нашої громади, міський голова вручив польській делегації пам'ятні сувеніри.