Тлумач відзначив день працівника культури

У середу, на передодні свята, 08 листопада, в Тлумацькому народному домі проходили урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, який відзначають щороку 09 листопада.

В залі зібралися всі працівники культури Тлумацької об’єднаної територіальної громади та Тлумацького району, щоб відзначити своє професійне свято.

З вітальним словом до працівників культури звернувся заступник міського голови з гуманітарних питань І.Мандар, керуючий справами виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади І.Одуд, начальник відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ І.Ковбас та представники районної влади, які привітали всіх з професійним святом.  Під час привітань, за вагомий внесок в розвиток культури Тлумаччини,  грамотою міського голови було нагороджено начальника відділу культури та туризму І. Ковбас.

В рамках свята, грамотами начальника відділу культури та туризму за активну участь в культурно-мистецьких заходах краю були нагороджені працівники Тлумацького народного дому, клубних закладів Тлумацької ОТГ, Тлумацької дитячої музичної школи та Публічної бібліотеки.

В залі лунали пісні, вітальні слова, а наймолодші учасники концерту подарували працівникам сфери культури патріотичні танці та незабутні враження.