Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

ОГОЛОШЕННЯ

   

     Напередодні святкування Воскресіння Христового мешканцям Тлумацького району необхідно подбати, щоб зустріти величне свято достойно. В ці дні всі господарі, які поважають себе, приводять до ладу свої оселі та подвір’я. Адже за давньою українською традицією  вірили, що толочна праця допоможе тримати у чистоті не лише подвір’я, а й думки. 

Шановні жителі, підприємці, керівники підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які проживають та працюють на території Тлумацької міської ради ОТГ, просимо Вас, відповідно до Правил благоустрою населених пунктів, провести прибирання, облагородження та озеленення власної та прилеглої території, яка встановлюється від меж закріплених територій до дороги, включаючи прибордюрну частину.

Для підприємств та організацій при відсутності з будь-якого боку об’єктів і споруд іншої організації, межа прилеглої території визначається на відстані 50 метрів від огорожі підприємства, організації, установи.

Межами прилеглої території до кіосків, павільйонів, лотків визначається ділянка в радіусі 10 метрів від кута споруди.

 

Завдяки спільній координації дій і спільному бажанню ми спроможні зробити так, аби напередодні світлого Христового Воскресіння кожен куточок центральної частини міста засяяв чистотою!

 

 

 « повернутися до списку новин