Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулася конференція освітян у Києві

          Минулого тижня, у четвер 23 листопада, у м.Києві завдяки  шведсько-українському проекту «Підтримка децентралізації в Україні», за сприяння Міністерства освіти і науки та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулася конференція освітян на тему «УКРАЇНА НА ШЛЯХУ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ОСВІТИ».

        У складі делегації від Івано-Франківщини на освітянському форумі нашу громаду  представляли заступник міського голови І.Мандар та начальник відділу освіти, молоді та спорту Н.Мандар.

        Серед виступаючих були й найвищі чини. Зокрема - Геннадій ЗУБКО, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Лілія ГРИНЕВИЧ, Міністр освіти і науки України, Мартін ХАҐСТРЬОМ, Посол Швеції в Україні, Ерік ФАКСГАРД, керівник шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», Шведська асоціація місцевих влад та регіонів.

          Під час заходу вдалося обговорити ряд важливих питань по запровадженню нового Закону України «Про освіту», розподілу освітньої субвенції та перспектив розвитку освітянської галузі. Завершилася конференція роботами в групах за напрямками:

  1. Нова українська школа: перші кроки (https://youtu.be/WrIWQ_qwCI8).
  2. Формула розподілу освітньої субвенції (https://youtu.be/jAKT7egLdNU).
  3. Інноваційні практики органів місцевого самоврядування (https://youtu.be/uFYS4hnOt3I).
  4. Нова Державна служба якості освіти та методична підтримка в децентралізованій системі освіти (https://youtu.be/ouvTGz__yNg).
  5. Від оптимізації мережі до місцевих освітніх стратегій (https://youtu.be/iOlu77px5Fg).

Відеоматеріали заходу можна переглянути за вказаними посиланнями.  « повернутися до списку новин