Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

ВІДБУЛИСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ МІСЬКОЇ РАДИ

         У понеділок, 6 листопада, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулися засідання постійних комісій міської ради:

-       з питань регламенту, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури,  духовності, молодіжної політики, спорту, туризму та захисту прав громадян ( голова комісії  О.В. Мельник), . На засіданні були присутні міський голова Роман Круховський та заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар. На порядку денному засідання комісії розглядались питання про Програму протидії захворюванню на туберкульоз в Тлумацькій ОТГ на 2018 рік, про внесення змін до регламенту Тлумацької міської ради(онлайн трансляція пленарних засідань ради), про намір бути засновником Місцевої Асоціації органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття», про Програму «Покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворів на 2018 рік», про Програму «Медична та соціальна реабілітація дітей з особливими потребами на 2018 рік» та інші питання.

-       з питань земельних відносин, екології та сільського господарства (голова комісії В.В. Клід). В роботі комісії взяли участь міський голова Роман Круховський та секретар міської ради Ігор Денькович. Депутати ознайомилися та опрацювали всі питання, внесли уточнення та пропозиції до проектів рішень із земельних питань. 

-       з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії П.С.Радовець). В роботі постійної комісії взяли участь міський голова Роман Круховський, секретар міської ради Ігор Денькович, начальник начальник відділу фінансів, обліку та звітності міської ради Ярослав Пукас. На порядку денному засідання комісії розглядалося питання про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік .

      Члени постійних комісій  опрацювали всі питання, оформили висновки, внесли уточнення та пропозиції, підготували проекти рішень, які планується винести на розгляд чергової дванадятої сесії Тлумацької ОТГ, що відбудеться 10 листопада 2017 року.

 

      « повернутися до списку новин