Літературно-музична казка «Світом Миколай мандрує»

Дата: 20.12.2017 08:17

У вівторок, 19 грудня, в День Святого Миколая  учасники творчого об’єднання «Немеркнуче сяйво» під керівництвом Ігоря Даниловича Танчака подарували вихованцям дитячих садків та учням початкових класів літературно-музичну казку «Світом Миколай мандрує». Захід уже став традиційним і щороку проводиться в Тлумацькому народному домі.

На сцені лунали пісні про Святого Миколая, розігрувалися театралізовані сценки, звучали розповіді «Легенда про Миколая», «Я чекаю Миколая», з-за куліс до глядачів звертався голос Святого Миколая. Солісти-вокалісти творчого об’єднання «Немеркнуче сяйво» виконали чудовий твір «Молитва до Миколая». Всі учасники заходу мали яскраві костюми, що створювало казкову атмосферу.

Від міського голови Тлумацької ОТГ Романа Круховського учасникам заходу вручили солодкі подарунки.

Щиру вдячність висловлюємо організатору заходу Ігорю Танчаку та учасникам творчого об’єднання «Немеркнуче сяйво», які подарували дітям чарівну казку.

Дякуємо усім тим, хто долучився до організації свята.