Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Новий рік вже на порозі

   

    Під такою назвою у вівторок, 19 грудня, в День Святого Миколая  на площі «Героїв Майдану» відбувся святковий концерт та засвічування Міської ялинки.

З вітальним словом до громади міста звернувся міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський та всечесні отці, які побажали тлумачанам міцного здоров’я, добробуту та нових досягнень в наступаючому році .

В рамках заходу грамотами міського голови Тлумацької ОТГ були нагороджені вчителі трудового навчання, діти Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст., учні 4-А класуТлумацької гімназії за участь у благодійній акції "Новорічна іграшка своїми руками для міської дитячої ялинки", працівники Будинку дитячої та юнацької творчості, які долучилися до виготовлення новорічних  прикрас для Міської ялинки.

Розпочався захід музичним твором у виконанні хору Тлумацької  ЗОШ І-ІІІ ст. Під пісню «Ой хто, хто Миколая любить» на сцену вийшов Святий Миколай, який  разом з діточками-ангелочками урочисто засвітили Міську ялинку.

Наймолодшими учасниками свята були вихованці дитячого садочка «Сонечко» (керівник Л. Богович) та дитячого садочка «Дюймовочка» (керівник Г. Брезіцька).

Свої музичні вітання жителям міста дарували Галина Чемерис, Аліна Федюк, Христина Насадик, Ангеліна Дудяк. У виконанні учнівського хору Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст. пролунала фінальна пісня «У Новому році».

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації та взяв участь в заході.

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин