Відзначення 109 річниці Степана Бандери

Дата: 02.01.2018 08:56

У понеділок, 1 січня, на батьківщині Степана Бандери в селі Старий Угринів, пройшли святкові заходи з нагоди 109-ї річниці з дня народження провідника ОУН в яких взяли участь і тлумачани.  Серед учасників делегації був міський голова Романом Круховський, заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар, керуючий справами виконкому міської ради Ігор Одуд, керуючий справами апарату РДА Андрій Мозиль, голова асоціації учасників АТО Ярослав Московчук, очільники районної станиці братства ОУН УПА  карпатського краю Степан Костюк і Володимир Посацький та громадські активісти.

Біля родинної хати Бандерів зібралися велика кількість людей з різних регіонів нашої держави, вояків повстанської армії та бійців АТО та просто тих, хто бажав вшанувати Народного Героя.

Місцевий священик та капелан відслужили панахиду біля пам'ятника Провідника, а опісля всі бажаючі поклали квіти до пам'ятника. По завершенню панахиди пройшло святкове віче та концерт.