Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Шановні бійці добровольчих батальйонів, Збройних сил України та Нацгвардії!

   

   Дозвольте від себе, депутатського корпусу міської ради ОТГ та виконавчого комітету привітати Вас з Днем українського добровольця.

    Ви справжні Герої України, які першими стали на захист Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольці, щоб зупинити агресора.

    Ви, приклад патріотизму та любові до рідної землі. На Вашому прикладі будуть вчитися прийдешні покоління, які, як і ми, виховувалися на прикладі героїзму героїв Крут та Української Повстанської Армії.

    Саме тому, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань, Постановою Верховної Ради України від 17.01.2017 № 1822-VIII встановлено 14 березня День українського добровольця.

Тож прийміть нашу шану, повагу та вдячність!!!

 

 

Міський голова                                                                                           Роман Круховський« повернутися до списку новин