Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

З днем працівників житлово-комунального господарства

 

Вельмишановні працівники житлово-комунального господарства, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

 

  Прийміть у цей святковий день слова щирої вдячності за Вашу самовіддану працю і найщиріші побажання доброго здоров’я та чудового весняного настрою. Ваша праця забезпечує життєво важливі потреби громадян і належне функціонування всіх галузей господарства. Попереду у вас багато роботи, але сподіваємося, що ваше відповідальне ставлення до справи стане запорукою успішного розвитку житлово-комунального господарства та виконання постановлених перед вами завдань.

  Сподіваюся, що Ви й надалі з відчуттям відповідальності будете працювати над поліпшенням умов життя мешканців міста, подальшого благоустрою Тлумача та підвищенням якості побутових послуг.

  Міцного Вам всім здоров'я, злагоди у сім'ях, добробуту і благополуччя у всьому. Нехай усвідомлення особливої суспільної місії, важливості своєї праці, відповідальність і фаховість, ініціатива й енергійність допомагають Вам успішно долати труднощі та надихають на підкорення нових рівнів добротворення.

 

 

Міський голова                                                              Роман  Круховський« повернутися до списку новин