Різдвяна тематична виставка «Від Різдва до Водохреща»

Дата: 22.01.2018 10:02

Під час урочистостей до Дня Соборності та Різдвяного  концерту «Розколяда» у Тлумацькому Народному домі Публічна бібліотека організувала тематичну виставку «Від Різдва до Водохреща», яка проілюструвала святкування українцями новорічно-різдвяних свят.

Крім духовної літератури, книг про різдвяні свята, українські традиції та звичаї, колядки та щедрівки, книг про український живий вертеп, працівниками бібліотеки було представлено макет шопки, де народився Ісус. Книжкова виставка доповнена новорічними та різдвяним  аксесуарами:  ялинкою,  дідухом,  ангеликами та ягнятками. До уваги відвідувачів виставки були представлені рецепти приготування різноманітних різдвяних страв, якими пригощали свої сім’ї наші прабабусі і, звісно, тонкощі приготування цариці різдвяного столу – куті. Присутні мали можливість покуштувати деякі із страв, що готуються на Святвечір: кутя з горіхами та родзинками, пампушки з маком та узвар із сухофруктів.