Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

В місті Львові відбулась друга навчальна сесія в рамках річного навчального циклу з розробки стратегій розвитку територіальних громад.

         23-24 листопада у місті Львові відбулась друга навчальна сесія в рамках річного навчального циклу з розробки стратегій розвитку територіальних громад, яку організували Всеукраїнська організація місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізовується спільно з Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

       Від Івано-Франківщини участь взяли представники Тлумацької об'єднаної територіальної громади: головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства -  Серемчук Юрій Мирославович та голова громадської організації «Тлумацький актив» Красняк Надія Мирославівна.

       Під час сесії представники об’єднаних територіальних громад з різних областей України вивчали етапи стратегічного планування, ознайомились із результатами проведених SWOT-TOWS аналізів громад, визначеними порівняльними перевагами, викликами, ризиками розвитку громад, а також системами цілей стратегічного планування, зокрема представлені матеріали Тлумацької громади отримали високу оцінку від експерта зі стратегічного планування Василя Кашевського. Також вивчалась підготовка технічних завдань на проекти місцевого розвитку, обговорювались ідеї проектів розвитку, які відповідають завданням стратегії та проводився практикум з підготовки технічних завдань на проекти місцевого розвитку.« повернутися до списку новин