Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Тлумацька освіта приймала обласних гостей

      8 листопада ц.р. на базі Тлумацької ЗОШ I-III ступенів відбулась  обласна педагогічна  практика слухачів  курсів вчителів початкових класів з проблеми «Формування культури здоров'я молодших школярів шляхом впровадження здоров'язберігаючих освітніх технологій».

       В рамках  педагогічної практики проведено урок літературного читання  в 4-Г класі на тему «Краса осені та почуття,які вона викликає» (вч.Скрипка С.М.) та урок математики в 3-Г класі на тему «Додавання круглих чисел» (вч. Шевчук Т.І.).

     На високому методичному рівні проведено методичну майстерню з проблеми «Інноваційні  технології навчання як засіб розвитку компетентностей вчителя та учня»  під керівництвом вчителя-методиста  Галини Чабан  та заступника  директора з навчально-виховної роботи  Галини Петрук. Своїм  досвідом роботи  з використання інноваційних технологій під час засідання майстерні поділилися вчителі початкових класів М. Іваньо,  Н.Стадник , В. Драч  та  І.Василюк.

     У заході взяли участь методист обласного інституту післядипломної педагогічної освіти С. Юсипчук, науковий керівник  Г.Сагайдак, головний спеціаліст відділу освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької ОТГ Л.Кушнірик.

        Учасники обласної педагогічної практики відзначили високий рівень проведених заходів.« повернутися до списку новин